Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Gadżet, który może powiększyć Twojego penisa - kup Bathmate HydroXtreme9, a nie pożałujesz!

 

Bathmate HydroXtreme9 to profesjonalna, przezroczysta pompka do powiększania penisa. Model 9 jest przeznaczony dla Panów, których penis ma długość 17,5 - 20,5 cm (urządzenia dla członków innej długości także znajdują się w naszym sklepie). Gadżet jest przeznaczony do stosowania pod prysznicem - do użytku konieczna jest woda. Produkt został stworzony z wysokiej jakości materiałów. To hipoalergiczna guma, stal nierdzewna oraz poliwęglan. Co ciekawe, na tubie znajduje się miarka, która pozwoli Ci od razu zobaczyć efekty stosowania Bathmate HydroXtreme9. W opinii użytkowników ćwiczenia są nie tylko skuteczne, ale też przyjemne! 

 

Korzystanie z pompki do penisa Bathmate HydroXtreme9 pozwala zwiększyć objętość tkanki erekcyjnej, a więc wydłużyć oraz pogrubić członka. Co istotne, efekt jest widoczny już po pierwszym użyciu, jednak bardziej trwałe powiększenie jest widoczne jedynie w przypadku regularnego stosowania. 

 

Jak korzystać z Bathmate HydroXtreme9?

Najpierw zamknij zawór przesuwając czarny przełącznik w bok. Wyjmij wkładkę i napełnij tubę ciepłą wodą. Włóż wkładkę i umieść penisa w gadżecie, dociskając Bathmate HydroXtreme9 do ciała i otwórz zawór. Następnie zacznij powoli pompować i pozostaw zabawkę na członku przez kilka minut, później naciśnij pierścień, który zwolni ciśnienie i pozwoli na komfortowe zdjęcie Bathmate HydroXtreme9. Odczekaj dwie minuty. Co istotne, jedna sesja nie powinna składać się z więcej, niż 3 powtórzeń

 

W zestawie znajdziesz pompkę Bathmate HydroXtreme9, etui do przechowywania, pompkę ręczną i wężyk, gąbkę, wkładkę, kłódkę, pasek pod prysznic, żel do czyszczenia, ściereczkę i akcesorium do pomiarów.

 

Jeśli chcesz, znajdziesz w naszym sklepie wiele innych akcesoriów, również pompki do penisa. W każdym przypadku stawiamy na atrakcyjne ceny i wysoką jakość.

 

Parametry techniczne:

kolor: przezroczysty

materiał: poliwęglan, hipoalergiczna guma, stal nierdzewna

średnica: 6,6 cm

długość: 25 cm

dla penisów o długości: 17,5 - 20,5 cm

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • kolor: 

  przeźroczysty

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  6,6