Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Bardzo wielu mężczyzn cierpi z powodu kompleksów na punkcie, ich zdaniem, niedostatecznie dużego rozmiaru przyrodzenia. Do niedawna jedyną dostępną opcją mającą pomóc w problemie była ingerencja chirurgiczna, która oczywiście wiązała się z dużym bólem i długą rekonwalescencją. Na szczęście w dzisiejszych czasach istnieją także inne sposoby na powiększenie penisa - pompka Hydromax9 od brytyjskiej marki Bathmate, możliwa do kupienia na stronie naszego sklepu internetowego, jest jednym z nich. 

 

Hydromax 9 od znanej na całym świecie brytyjskiej marki Bathmate stanowi niezwykłe udogodnienie dla wszystkich mężczyzn, którzy marzą o zwiększeniu rozmiarów swojego przyrodzenia. Dzięki prostemu i bardzo efektywnemu działaniu pompki, szybko zapomnisz o kompleksach i zyskasz nowy wzrost pewności siebie. Działanie pompki do powiększania penisa Hydromax 9 jest niezwykle proste - urządzenie najlepiej stosować przy użyciu wody np. w wannie lub pod prysznicem. Miarowe wywoływanie podciśnienia wewnątrz pompki i powstanie w wyniku stanu próżni, prowadzi do erekcji oraz miarowego rozciągania penisa. Dwie komory w męskim penisie, pod wpływem ćwiczeń z pompką, stają się wyraźnie większe, co pomaga w przepływie większej ilości krwi, a w efekcie - spowoduje, że członek zwiększy swoją długość oraz średnicę. Warto także nadmienić, że regularna praca z pompką Hydromax 9 powoduje silniejszy wzwód, który może utrzymać się znacznie dłużej niż wcześniej! Producent Bathmate zadbał o kilka unowocześnień, dzięki którym użytkowanie pompki jest jeszcze łatwiejsze i bardziej intuicyjne niż kiedykolwiek wcześniej.  Wszystko to za sprawą systemu tłoczenia Bellow Pump, który powoduje, że nawet użytkownik będący laikiem, poradzi sobie z obsługą pompki. Materiały, których użyto do produkcji akcesorium, są w pełni bezpieczne dla ludzkiego zdrowia, a ponadto cechuje je wyjątkowa solidność, dzięki której pompka będzie służyła Ci bezawaryjnie przez wiele lat. 

 

Produkt do powiększania penisa Hydromax 9 marki Bathmate to wyjątkowe urządzenie, które pozwoli na pozbycie się kompleksów związanych z niesatysfakcjonującym rozmiarem członka. Liczne entuzjastyczne opinie zadowolonych klientów świadczą o nie tylko o efektywności oraz wysokiej jakości pompki, ale także zwracają uwagę na przystępną cenę akcesorium. 

 

Parametry techniczne:

 • wymiary pompki: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm;
 • wersje kolorystyczne: niebieska, czerwona, przezroczysta;
 • materiał wykonania: poliwęglan, guma hipoalergiczna, stal nierdzewna;
 • wodoodporność: tak.

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • kolor: 

  niebieski

 • materiał: 

  poliwęglan, stal nierdzewna, antyalergiczna guma

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  6,6