Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: bathmate (uk)

Bathmate Hydromax7 Wide Boy to wyjątkowy produkt od firmy Bathmate – pompka wodna w kolorze niebieskim z przeźroczystą miarką. To profesjonalny gadżet dla mężczyzn chcących zwiększyć rozmiary swojego penisa

 

Użytkownicy w swoich pozytywnych opiniach odnośnie tego produktu zaznaczają jego wysokiej jakości wykonanie, które idealnie łączy się z atrakcyjną ceną. Prezentowana tutaj pompka do penisa Hydromax 7 przeznaczona jest dla Panów, którzy mogą pochwalić się przyrodzeniem o długości mniejszej niż 19 centymetrów.

 

Korzystanie z tego genialnego produktu jest niebywale proste, a co najważniejsze – przyjemne.

 

Aby rozpocząć wydłużanie prącia, należy umieścić go w środku gadżetu po wcześniejszym nalaniu do środka wody. Następnie trzeba wykonywać ruchy w górę i w dół, identycznie jak podczas klasycznej masturbacji. W pompce powstanie ciśnienie, które spowoduje „zaciąganie” krwi do członka i poszerzenie ciał jamistych, czego efektem będzie intensywny i długotrwały wzwód.

 

Jakie nowości zostały zastosowane w produkcie Hydromax7 ?

 

Nowy system tłoczenia Bellows Puymp połączony z nowym zaworem czyni Hydromax7 pompką o większej mocy ssania. Ulepszenie nakładki zapewnia stosowanie produktu Bathmate jeszcze bardziej przyjemnym. Zatrzask zaworu to jedna z najważniejszych zmian w Hydromax7 która pozwala na natychmiastowe zamkniecie zaworu wody, w celu zwolnienia ciśnienia. Miarka pozwala starannie obserwować uzyskane efekty.

 

Parametry techniczne:

Wymiary: 25 cm x 6,6 cm x 25 cm

Kolor: Niebieski

Dodatkowe funkcje: miarka penisa

 

Sprawdzony produkt w dobrej cenie! Zapraszamy do zakupów! Nasz sklep gwarantuje poprawę jakości życia seksualnego, o czym świadczą pozytywne opinie naszych klientów! Nie zwlekaj z zakupem, kup teraz!

POMPKA DO PENISA

 • długość całkowita (w cm): 

  25

 • kolor: 

  niebieski

 • materiał: 

  Poliwęglan, Hipoalergiczna guma, Stal nierdzewna

 • szerokość maksymalna (w cm) : 

  6,6