Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 14 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Stań się prawdziwym królem sypialni stawiając na najwyższą jakość prezentowanych produktów!

 

Zdarza Ci się skończyć zbyt wcześnie? Chcesz mieć możliwość uprawiania satysfakcjonującego seksu zarówno dla Ciebie, jak i Twojej partnerki w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie? Szukasz produktów sprawdzonych i bezpiecznych? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Pamiętaj, że kupując cały komplet możesz liczyć na niską cenę!

 

Zestaw zawiera kapsułki Orgasm Control 60szt., opakowanie żelu Orgasm Control 100 ml oraz Orgasm Control Spray 50 ml zupełnie za darmo!

 

Orgasm Control kapsułki

Są to wysokiej jakości tabletki przeznaczone do regularnego stosowania. Im dłużej będziesz je zażywać, tym skuteczniejsze będzie ich działanie. Za ich sprawą będziesz w stanie uporać się ze wstydliwym problemem przedwczesnego wytrysku. Znajdujące się w składzie produktu substancje regulujące i wspomagające wspierają układ nerwowy, dzięki czemu wydolność fizyczna oraz psychiczna zostaje zwiększona. Efektem tego będzie nie tylko Twoja możliwość uprawiania seksu dłużej, ale też mocniejsza erekcja!

 

Orgasm Control żel

Ten specyfik doskonale wspomaga zażywanie powyższych kapsułek, ponieważ kiedy one działają na penisa z wnętrza organizmu, żel działa z zewnątrz. Co więcej, jego fenomenalne efekty są natychmiastowe, co można zawdzięczać obecności wielu naturalnych składników, które dają znieczulający, chłodzący efekt na członka, jednak nie powodują osłabienia erekcji, ale jej wzmocnienie! Dzięki temu będziesz w stanie cieszyć się jeszcze lepszą kondycją seksualną!

 

Orgasm Control Spray

Jako dopełnienie kuracji powyższymi specyfikami warto również skorzystać z tego sprayu. Należy go stosować bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym, gdyż posiada silne działanie znieczulające i chłodzące. Za sprawą aktywnych składników specyfik może znacznie przedłużyć trwanie stosunku seksualnego, ale też wzmocnić erekcję i zwiększyć siłę wytrysku! Dzięki temu będziesz w stanie cieszyć się niesamowitą kondycją seksualną. Pamiętaj jednak, że permanentne przedłużenie trwania stosunku jest możliwe w przypadku regularnego stosowania produktów Orgasm Control.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.