Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Twoje nocne przygody będą jeszcze bardziej pasjonujące, jeżeli zdecydujesz się na zakup tego zestawu!

 

Czasami zdarza Ci się dochodzić zbyt wcześnie? Chcesz w pełni odczuwać satysfakcję płynącą z uprawiania seksu? Masz ochotę zaskoczyć swoją partnerkę swoją niebywałą kondycją seksualną? Szukasz rozwiązania, dzięki któremu będziesz w stanie przeżyć prawdziwe, erotyczne maratony? Nasza oferta jest skierowana do Ciebie!

 

W zestawie znajdziesz dwa opakowania kapsułek Orgasm Control oraz Orgasm Control Gel GRATIS!

 

Orgasm Control 60 kapsułek

Celem zażywania tego suplementu jest przede wszystkim wydłużenie trwania stosunku seksualnego. Dzięki unikalnej formule Twoje narządy rozrodcze będą bardziej wytrzymałe na wysiłek fizyczny, odczujesz znaczną poprawę kondycji seksualnej i zyskasz nową witalność! Dzięki stosowaniu tych tabletek będziesz w stanie poprawić swoje osiągi na niwie seksualnej, co na pewno spodoba się nie tylko Tobie, ale też Twojej partnerce! Zażywaj kapsułki regularnie, po dwie dziennie.

 

Orgasm Control Gel 100 ml

Dzięki równoległemu stosowaniu żelu oraz tabletek Twój członek będzie stymulowany z wnętrza organizmu oraz jego zewnętrznej strony, co przełoży się na jeszcze większą skuteczność kuracji! W niektórych przypadkach długość stosunku za sprawą tego żelu może zostać przedłużona nawet kilkukrotnie! Po aplikacji odczujesz również przyjemne uczucie chłodu. Co więcej, preparat został stworzony w oparciu o naturalne składniki, przez co jest bezpieczny dla organizmu. W celu stosowania podążaj za instrukcjami na opakowaniu.

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.