Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Ciesz się niesamowitą ochotą na seks i zintensyfikowanymi odczuciami za sprawą tego doskonałego zestawu!

 

Chcesz cieszyć się niepohamowanym apetytem na seks? Szukasz skutecznego sposobu na podniesienie swojego libido? Pragniesz cieszyć się z intymnych zbliżeń jeszcze bardziej? Ty i Twój partner szukacie urozmaicenia? Dobrze, że tutaj jesteś – ten produkt spełni Twoje oczekiwania!

 

W zestawie znajdziesz trzy opakowania kropel Sex Elixir 15 ml

 

Sex Elixit to bardzo silny afrodyzjak, dzięki któremu będziesz w stanie jeszcze bardziej cieszyć się namiętnymi przeżyciami. W preparacie znajduje się tzw. wyciąg z „hiszpańskiej muchy”, który jest bardzo mocnym afrodyzjakiem. Za sprawą tego produktu miejsca intymny zostają lepiej ukrwione oraz rośnie libido, dzięki czemu możesz liczyć na niesamowitą ochotę na seks, a także zwiększenie wrażliwości na zmysłowe bodźce. Poza tym, produkt pozwoli Ci przeżywać jeszcze mocniejsze orgazmy!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.