Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Dzięki temu zestawowi będziesz w stanie sprawić sobie piersi rodem z konkursów piękności!

 

To normalne, że za sprawą wieku, ciąży lub innych czynników piersi opadają i stają się mniej jędrne, można jednak temu przeciwdziałać! A może cieszyłabyś się, gdyby Twoje piersi były większe? Chcesz mieć piękny biust? Szukasz produktu cechującego się skutecznością? Korzystając z tej oferty będziesz mieć na to szansę!

 

Zestaw składa się z trzech opakowań kapsułek Perfect Bust w atrakcyjnej cenie!

 

Perfect Bust 90 kapsułek

Główną zaletą tego produktu jest obecność w nim tzw. fitoestrogenów, hormonów pochodzenia roślinnego, które posiadają podobny skład, jak estrogeny. Dlatego właśnie Twoje piersi będą mogły urosnąć w podobny sposób, jak lata temu w okresie dojrzewania. Co więcej, unikalna formuła produktu sprawia, że Twoje piersi mogą zostać podniesione, a skóra biustu może się stać bardziej nawilżona, sprężysta i napięta. Co więcej, kapsułki te mogą wpływać również korzystnie na damskie libido, czego efektem mogą być jeszcze lepsze przeżycia w sypialni!

 

*Pamiętaj, że każdy organizm jest inny. Suplementy diety działają więc różnie na różnych ludzi. Jeżeli wystąpią reakcje alergiczne należy niezwłocznie przerwać stosowanie specyfiku. Zdjęcia prezentujące produkt stanowią wyłącznie pogląd. Zastrzegamy sobie prawo do ewentualnych zmian opakowania, po wprowadzeniu ich przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.