Wczytuję dane...

Dildo

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Zabawki erotyczne cały czas się rozwijają i z roku na rok powstają ich nowe rodzaje - warto jednak pamiętać o tych najbardziej podstawowych, takich jak dildo. Nieprzypadkowo tego typu akcesoria są niesamowicie popularne, ponieważ ich prostota i skuteczność stoją na bardzo wysokim poziomie. W niniejszej kategorii można znaleźć dildo Boss of Toys, profesjonalnego producenta o pokaźnym “arsenale” zabawek erotycznych.

  Dildo Boss of Toys - zróżnicowana kategoria  

  W niniejszej kategorii znajdują się zróżnicowane modele dildo Boss of Toys. Mówiąc ogólnie, to falliczne przyrządy, często o zaakcentowanej żołędzi, ponieważ stanowią niejako imitację penisa, choć nie zawsze. W naszym sklepie można spotkać zarówno realistyczne modele, jak i bardziej ekstrawaganckie. Tym samym zachęcamy do sprawdzenia akcesoriów znajdujących się w tej kategorii.

  Na szczególną uwagę zasługują modele dildo Boss of Toys z interesującymi dodatkami. Chodzi na przykład o imitację jąder, co dodaje realizmu do zabawy z gadżetem. Jednak jeszcze lepszym rozwiązaniem jest umieszczenie u podstawy zabawki przyssawki. Dzięki niej osoba użytkująca produkt może przymocować go do niemal każdej płaskiej powierzchni. Oznacza to, że dildo Boss of Toys może być przymocowane np. do krzesła, podłogi, stołu czy ściany pod prysznicem!

  Warto pamiętać, że wiele modeli znajdujących się w tej kategorii nadaje się do użytku z uprzężami typu strap-on, dzięki którym kobieta i mężczyzna mogą się zamienić rolami. Uprzęże są też używane w przypadku zabaw z osobami tej samej płci.

  Niektóre modele posiadają dodatkowe funkcje, takie jak na przykład mechanizm imitujący “wytrysk” - w tym przypadku wewnątrz zabawki umieszcza się odrobinę specjalnego lubrykantu. Inne wersje mogą posiadać dodatkowy napęd wibracyjny, dzięki któremu zabawa będzie jeszcze przyjemniejsza.

  Boss of Toys - dildo z dobrych materiałów

  Wszystkie dildo od Boss of Toys to produkty sprawdzone i wykonane z dobrych materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką higieną użytkowania, łatwością stosowania i żywotnością. Zabawki są tworzone z takich tworzyw, jak silikon medyczny czy winyl, które są standardem w branży erotycznej.

  Realistyczne dildo Boss of Toys  

  Większość dild od Boss of Toys to modele realistyczne. Oznacza to, że swoim wyglądem imitują męskie przyrodzenie. Posiadają więc wspomniane wcześniej jądra, ale też charakterystyczną żołądź oraz sieć wypustek na korpusie, które przypominają żyłki. Efekt wizualny jest na bardzo wysokim poziomie, dlatego niemal każde realistyczne dildo Boss of Toys cieszy się dobrymi opiniami oraz popularnością.  

  Przypominamy, że przygoda z zabawkami erotycznymi pokroju dildo czy wibratora wymaga odpowiedniego nawilżenia, dlatego polecamy zaopatrzyć się dodatkowo w lubrykant, najlepiej na bazie wody, ponieważ takie preparaty są kompatybilne ze wszystkimi materiałami, z których wykonuje się dilda. Życzymy udanych zakupów!