Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: ooh by je joue (uk)

Zestaw marki Ooh by Je Joue. W skład zestawu wchodzą:

  • silniczek wibrujący kompatybilny z nakładkami Ooh by Je Joue
  • nakładka wibrująca nr 1 w kolorze żółtym
  • nakładka wibrująca nr 2 w kolorze bladego różu

 

Nakładka wibrująca nr 1 w połączeniu z silnikiem wibrującym to idealnie mieszczącyc się w dłoni wibrator zewnętrzny, który świetnie sprawdzi się w zmysłowej stymulacji łechtaczki.

 

Nakładka wibrująca nr 2 w połączeniu z silnikiem wibrującym zmienia się w klasyczny wibrator. Gładkie, pociągłe kształty zostały zaprojektowane tak, by idealnie współpracować z kobiecym ciałem.

 

Wszyskie nakładki wykonane zostały z bezpiecznego dla skóry silikonu medycznego.

 

Cenisz sobie funkcjonalność i mocne doznania? Być może zainteresujesz się zestawem marki Je Joue – Her Name is Rio!

 


Gadżety wibrujące to szeroka kategoria i można znaleźć tam naprawdę fascynujące produkty. Różnią się kształtem, rozmiarem, zastosowaniem, kolorem itd. Mimo wszystko mają jedną wspólną cechę – powinny przynosić jak największą przyjemność. Jeżeli szukasz urządzeń, które będziesz mogła używać na różne sposoby - Je Joue – Her Name is Rio sprawdzi się świetnie!

 

Dlaczego zestaw jest tak wyjątkowy?

 

Je Joue to marka, która od lat stara się dostarczać na światowy rynek najwyższej jakości zabawki erotyczne. Często posiadają one ciekawe kształty i zastosowania. Nie inaczej jest w przypadku tego produktu. W opakowaniu znajdziesz przede wszystkim trzy główne elementy – silniczek wibrujący Je Joue – Ooh, mniejszą nakładkę o kolorze żółtym oraz większą nakładkę różową. To innowacyjne podejście do gadżetów erotycznych. Możesz pozwolić sobie na dowolność! Zamontuj silniczek w pierwszej nakładce, a będzie ona działała jak świetny masażer łechtaczki. Druga nakładka posiada podłużny kształt, dlatego kiedy umieścisz w niej silnik, stanie się pełnoprawnym wibratorem! Nie daj się zwieść niewielkim rozmiarom samego napędu – jest on bardzo mocny! Do wyboru będziesz mieć 5 trybów wibracyjnych, dzięki czemu dostosujesz działanie urządzenie do swoich preferencji, nawet, jeżeli są ekstremalne! Możesz także urozmaicić swoją zabawę z partnerem. Kiedy użyjecie Je Joue – Her Name is Rio, Wasza gra wstępna będzie bardzo, ale to bardzo satysfakcjonująca. Podczas seksu użyj żółtej nakładki i przyłóż wibrator do swojej łechtaczki, a oboje odczujecie jego działanie!

 

Obie nakładki zostały wykonane z wysokiej jakości silikonu klasy medycznej, który nie posiada dodatku ftalanów. Urządzenie naładujesz w bardzo prosty sposób. Zdejmij nakładkę i podłącz kabel USB. Kiedy silniczek będzie w pełni naładowany, dostrzeżesz świecącą się diodę.

 

Chcesz odczuwać jeszcze większą przyjemność podczas swojej ekscytującej zabawy? Pamiętaj, że nawilżenie jest bardzo ważne, jeżeli chodzi o intymne rejony, dlatego przemyśl zakup żelu nawilżającego. Wiedz, że nie wolno łączyć silikonowych lubrykantów z silikonowymi zabawkami, ponieważ zniszczysz w ten sposób ich strukturę, dlatego dobrym wyborem będzie np. AQUAGLIDE for Love. Oczyść swoje zabawki przed i po każdym użyciu. Oddziel nakładki od silnika i umyj je za pomocą bieżącej wody i mydła antybakteryjnego.

 

Parametry urządzenia:

zasilanie: akumulator ładowany kablem USB

kolor: nakładka 1 – żółty; nakładka 2 – różowy; silnik – biały

funkcje: 5 trybów wibrowania

materiał: silikon klasy medycznej bez dodatku ftalanów

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...