Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: Chakra

Zestaw promocyjny "Najpierw zwabiasz, potem..." - drugie opakowanie feromonów Chakra za 50%

 Zestaw zawiera: 2x Feromony Love & Desire męskie - 100 ml, 2x Feromony Chakra 10ml, drugie opakowanie feromonów Chakra za 50%


Feromony to rozwiązanie dla mężczyzn, pragnących wzbudzać pożądanie i szacunek. Dzięki nim, każdy stanie się duszą towarzystwa, osobą podziwianą i spontaniczną. Teraz dodatkowo dostępne są w niezwykle korzystnej cenie. Przy zachowaniu najwyższej jakości, są to najtańsze feromony dostępne na rynku.

"Najpierw zwabiasz, potem..."
Zestaw promocyjny feromonów obejmuje, aż cztery buteleczki perfum z feromonami: dwie z zapachem Love&Desire oraz dwie z zapachem Chakra.
Przy tym drugie opakowanie feromonów Chakra kosztuje jedynie połowę swojej wartości.
Jest to niezwykle korzystna oferta. W przystępnej cenie, klient otrzymuje bowiem zapas feromonów, który starczy na długo.  

Bądź prawdziwym samcem alfa
Bezwonne substancje, które nazywamy feromonami, od zawsze produkowane były przez organizm ludzki, w celu znalezienia partnerki. Działając na podświadomość otaczających nas ludzi sprawiają, że ich użytkownik jawi im się jako osoba bardziej pożądana, bardziej godna zaufania i szacunku.
Niestety, obecne tempo życia i zmiany cywilizacyjne sprawiły, że feromony nie są już produkowane w takiej samej ilości jak niegdyś. Dzięki stosowaniu feromonów każdy mężczyzna stanie się duszą towarzystwa. Dużo łatwiejsze stanie się również flirtowanie i zdobywanie kobiet. Żadna przedstawicielka płci pięknej nie oprze się urokowi mężczyzny, stosującego feromony.
Perfumy z feromonami to również doskonały pomysł dla mężczyzn będących już w stałym związku. Użycie ich do ponownego uwiedzenia partnerki z pewnością zaowocuje zwiększoną ochotą na miłosne igraszki. Pokazanie się od czasu do czasu z innej, bardziej władczej strony, zapewni stały dopływ emocji nawet w najdłuższym związku.

Pewność siebie w każdej sytuacji
Stosowanie feromonów zapewni jednak nie tylko powodzenie u płci przeciwnej. To także większa pewność siebie i wzbudzanie szacunku wśród innych mężczyzn z otoczenia. Perfumy z feromonami oddziałują na wszystkie osoby: sprawiają, że stosujący je mężczyzna jest postrzegany jako osoba o wielkiej charyzmie, zasługująca na posłuch i szacunek. Warto je więc stosować w pracy, podczas stresujących sytuacji, jak rozmowy biznesowe, czy publiczne wystąpienia. Bardzo często mężczyźni używający feromonów szybciej pokonują kolejne szczeble kariery i zarabiają więcej. Dzięki nim stają się charyzmatycznymi przywódcami, co do których zarówno przełożeni, jak i podwładni mają zdecydowanie większe zaufanie.

Wpływ feromonów
Stosowanie perfum z feromonami wpływa również pozytywnie na używającego je mężczyznę. Staje się on znacznie bardziej pewny siebie i spontaniczny. Łatwość, z jaką przychodzi nawiązywanie kontaktów buduje wizerunek człowieka, z którym można się dobrze bawić i którego towarzystwo jest mile widziane. Zmiana podejścia innych ma duży wpływ na samopoczucie każdego mężczyzny, warto więc to wykorzystać, by stać się innym, lepszym człowiekiem.

Uwodzicielski zapach
Feromony Love&Desire i Chakra to niezwykłe połączenie związków, wywołujących pożądanie u płci przeciwnej oraz świeżego i bardzo męskiego zapachu.
Najlepiej dobierać je, dostosowując wybrane perfumy do sytuacji. Feromony zapachowe najlepiej stosować na mocno ukrwione miejsca: nadgarstki, szyję, zgięcia łokci.
Naturalna temperatura ciała oraz puls bijący w tych miejscach sprawią, że zapach, a wraz z nim feromony, będzie dużo dłużej i znacznie skuteczniej uwalniany ze skóry.


Feromony na każdego człowieka działają w sposób zindywidualizowany.