Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: Chakra

Upoluj niesamowitą okazję kupując ten zestaw promocyjny. Chcesz zostać bogiem uwodzenia? Pragniesz być męski w oczach kobiet niczym angielski szpieg James Bond? Nie czekaj, tylko już teraz sprawdź, co możesz zyskać wybierając te produkty. Co więcej, kupując komplet będziesz w stanie zaoszczędzić pieniądze!

 

Co znajduje się w zestawie? W środku znajdziesz dwie buteleczki perfum z feromonami Love & Desire 100ml dla mężczyzn oraz dwie butelki feromonów Chakra 10ml. Warto wspomnieć, że druga sztuka Chakry kosztuje zaledwie 50% swojej wartości.

 

Chakra 10ml

To wyjątkowe feromony męskie, ponieważ posiadają bardzo wysokie stężenie, dzięki temu ta niewielka buteleczka starczy na naprawdę długo. Dzięki obecności 7 feromonów o unikalnych proporcjach możesz sprawić, że otworzysz się na innych, zwiększysz swój autorytet, zdominujesz innych mężczyzn i zaciekawisz kobiety. Wartowiedzieć, że feromony nie zmienią Twojego charakteru, ale wpłyną na postrzeganie Ciebie przez innych. Stężenie: 0,727 mg/ml.

 

Love & Desire 100ml

Ten produkt różni się od poprzedniego tym, że feromony zostały rozcieńczone perfumami. Sprawia to jednak, że zyskujesz dwa produkty w jednym! Fakt, ich stężenie jest mniejsze (0,22 mg/ml), jednak nadrabia to objętość butelki. Stosując Love & Desire będziesz mógł zwiększyć pewność siebie podczas nocnych podbojów, zaciekawisz innych swoją osobą, sprawisz, że kobiety w Twoim towarzystwie będą czuły się w pełni swobodnie.

 

Pamiętaj, że feromony należy stosować według zaleceń producenta!

 

* Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.