Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Czujesz, że w Twoim związku nie ma już tak gorącej atmosfery, jak kiedyś? Szukasz skutecznego sposobu, dzięki któremu Twoja sypialna odżyje na nowo? Jesteś w idealnym miejscu. Ten zestaw jest skierowany dla par, które chcą poprawić swoje relacje. Co więcej, prezentowana tutaj propozycja pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Zaufaj sprawdzonym produktom i przekonaj się na własnej skórze, jak blisko jest rozwiązanie Twoich problemów w związku.

 

W składzie tego zestawu znajdują się feromony Pheromax dla kobiet, Pheromax dla mężczyzn, BTB męski i BTB damski.

 

Nie wiesz, czym są feromony? To naturalne substancje, które odpowiadają za skuteczność okresu godowego u zwierząt. Występują u ludzi, jednak przez milenia ewolucji zatraciły swoje działanie. Zainspirowało to jednak sztab naukowców, który stworzył niezwykle skuteczne feromony syntetyczne.

 

BTB dla mężczyzn 10ml

To propozycja dla Ciebie, jeżeli chcesz zyskać szacunek swojego otoczenia, ale też zwiększyć swoją pewność siebie. Każdy zasługuje na szansę zaistnienia, a BTB właśnie w tym Ci pomogą. Co więcej, dzięki BTB będziesz mógł zachwycać swoją osobą. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni będą zachwyceni, odczuwając przy tym odpowiedni szacunek. Opisywane feromony są koncentratem, a więc ich stężenie jest duże, wynosi 0,04%.

 

BTB dla kobiet 10ml

Jeżeli chcesz się poczuć naprawdę wyzwoloną, koniecznie musisz przetestować ten produkt. Ten koncentrat feromonów pozwoli Ci zwiększyć swoją pewność siebie, a Twój partner niezwykle doceni fakt, że może spędzać z Tobą swoje życie. Zyskaj prawdziwą świadomość własnej wartości i inspiruj innych. Tęsknisz za romantycznymi chwilami? Dzięki tym feromonom zachęcisz partnera do stwarzania takich momentów! Stężenie: 0,04%.

 

Pheromax dla mężczyn 14ml

Ten produkt sprawi, że niesamowicie polepszą się Twoje relacje z płcią przeciwną. Chcesz sprawić, by Twoja partnerka nie mogła się przy Tobie opamiętać? Udowodnij swojej partnerce, że związek z Tobą to jedna z lepszych rzeczy, które mogły ją spotkać! Niezwykle rozpalisz jej zmysły i udowodnisz swoją męskość. Stężenie feromonów wynosi 0,035%.

 

Pheromax dla kobiet 14ml

Stosując ten produkt staniesz się seksualną boginią. Nie tylko zwiększysz swoją pewność siebie, ale też rozpalisz swojego partnera jeszcze bardziej. Nie będzie mógł przestać o Tobie myśleć. Pobudzisz jego zmysły i zainspirujesz do częstszego spędzania czasu w Waszej sypialni. Co więcej, to Ty będziesz miała kontrolę nad sytuacją! Stężenie wynosi 0,035%.

 

WAŻNE! Pamiętaj, że feromony należy aplikować według zaleceń producenta. Przekroczenie dawki może skutkować efektami odwrotnymi do zamierzonych!

 

* Przypominamy, że feromony są substancjami odbieranymi przez każdego w sposób indywidualny, stąd efekty mogą się w każdym przypadku różnić.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.