Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: LaCroy Chemicals

Jeśli wraz ze swoją drugą połówką poszukujecie czegoś co na nowo rozpali w Was namiętność i podgrzeje temperaturę w sypialni; sprawi, że miłość na nowo rozgrzeje Wasze ciała - to już znaleźliście odpowiednią gamę produktów. Jest to zestaw promocyjny, w którego skład wchodzą: pheromax damski, pheromax meski oraz BTB za 50% ceny rynkowej.

Zestaw promocyjny feromonów dla kobiet i mężczyzn
Zestaw zawiera: Pheromax - feromony dla kobiet, Pheromax - feromony dla mężczyzn, BTB - feromony dla mężczyzn, BTB - feromony dla kobiet, czyli dla każdego coś dobrego.
Feromony, które rozpalą Was wzajemnie, ale i pomogą podbijać świat towarzyski. Jest to zestaw dla par o długim stażu, które chcą na nowo odkryć swoje możliwości, jak i dla dopiero co poznających się kochanków. Ten zestaw promocyjny ma pozwolić wszystkim na docenienie swoich partnerów i partnerek nie tylko w sypialni, ale i poza nią.
Feromony odkrywają w nas to, co najlepsze, a co często skrywamy pod maską nieśmiałości. Porzućcie swoje dawne ,,ja" i powitajcie całkiem odmienione charaktery swoich drugich połówek.

Feromony pheromax dla kobiet 14ml
Jeśli chcesz być jeszcze bardziej pewna siebie, emanować kobiecością i seksapilem - pheromax dla kobiet to preparat dla Ciebie. Nie tylko sprawi, że staniesz się bardziej zauważalna. Z tymi feromonami pójdziesz wiele kroków dalej - będziesz przykuwać uwagę, uwodzić, niewolić zmysły i łapać za serca wszystkich, którzy znajdą się w Twoim zasięgu. Przelotna przygoda, przyjacielski flirt, a może coś więcej? To ty będziesz o tym decydować, ponieważ teraz Twoje pragnienia i chęci będą dominować.
W skład pheromaxu dla kobiet wchodzi: copulins, androstenol, oraz estratetraenol, czyli najważniejsze kobiece feromony.
Wystarczy, że rozpylisz feromony w najważniejszych miejscach na ciele, takich jak: szyja, przeguby nadgarstków, zgięcia łokci lub klatka piersiowa.

Feromony pheromax dla mężczyzn 14ml
Chcesz, by oglądały się za Tobą wszystkie piękne kobiety, które będą tylko marzyć, byś uraczył je przelotnym uśmiechem? W takim razie pheromax dla mężczyzn to coś dla Ciebie. Wyróżnij się z tłumu, stań się bardziej zauważalny, pobudzaj i oszałamiaj wszystkich wokół. Rozpalaj kobiece zmysły, pobudzaj ich ciekawość, rozgrzewaj ciała i wyobraźnię. Od teraz to Ty rządzisz! Pokaż światu swoje męskie oblicze, emanuj pewnością siebie.
W skład pheromaxu dla mężczyzn wchodzi: androstadienon, androstenon, oraz androstenol.
Wystarczy, że zaaplikujesz pheromax w miejscach, takich jak: zgięcia łokci, kark, szyję, czy klatkę piersiową. Są to miejsca o podwyższonej temperaturze ciała, które potęgują działanie feromonów dla mężczyzn.

Feromony dla kobiet BTB 10ml
Jeśli pragniesz nieco urozmaicić swoje życie erotyczne, za co na pewno podziękuje Ci Twoja druga połówka, wybierz feromony dla kobiet BTB. Sprawią one, że wraz z ukochanym, lub też ukochaną spędzicie wiele niezapomnianych, a przede wszystkim bardzo namiętnych chwil i to nie tylko w sypialni. Będziesz prawdziwie wyzwoloną kobietą, która nie tylko ma świadomość swojej wartości, ale również nie boi się i nie wstydzi pokazywać swojej kobiecości innym. Maszeruj przez życie z wysoko uniesioną głową, pewna siebie. Wraz z feromonami BTB życie będzie nie tylko łatwiejsze, ale na pewno będzie obfitować w więcej przyjemności. Kobiece feromony to gwarancja sukcesu w każdej dziedzinie życia!

Feromony dla mężczyzn BTB 10ml
Chcesz, by wszyscy Cię uwielbiali i szanowali? Chcesz roztaczać wokół siebie aurę pewności siebie? W takim razie feromony BTB są stworzone dla Ciebie. Jeśli jesteś zbyt nieśmiały, a wewnątrz Ciebie drzemie prawdziwy drapieżnik - feromony BTB go z Ciebie wyciągną. Dzięki tym feromonom każda rozmowa; czy to z kobietą, czy mężczyzną będzie czystą przyjemnością. Zdobywaj nowe znajomości, pielęgnuj te już wcześniej zawarte. Spraw, by Twoje życie kompletnie się odmieniło, a to za sprawą tych magicznych feromonów BTB. Rozpalaj zmysły i wyobraźnię, stań się jeszcze bardziej pociągający i interesujący dla płci przeciwnej i nie tylko.