Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: electrastim (uk)

Wybierz niesamowitą przyjemność i postaw na elektrostymulację penisa – kup zestaw pierścieni ElectraStim!

 

Oferowany przez nasz sklep produkt marki ElectraStim to pierścienie na penisa (5 szt.) wykonane z aluminium. Gadżety są przeznaczone do zabawy, którą jest elektrostymulacja. Abstrahując jednak od samej stymulacji energią elektryczną, pierścień na penisa z tego kompletu może być stosowany bez zasilania. Taką zabawkę zakłada się na członka w stanie erekcji, dzięki czemu wolniej odpływa z niego krew, co przekłada się na mocniejszy wzwód i dłuższy czas stosunku lub masturbacji. Cena zestawu jest adekwatna do jego jakości. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

Pierścienie do elektrostymulacji ElectraStim wymagają zaopatrzenia się w jednostkę zasilającą. Podpina się je kablem 2 mm. Opinie użytkowników doceniają fakt, że z pomocą takich urządzeń można sterować intensywnością stymulacji, dlatego każdy może wybrać ulubiony sposób na zabawę, niezależnie od swoich preferencji.

 

Eksperci zaznaczają, że pierścień na penisa powinien zostać oczyszczony po zabawie. Wystarczy przemyć go wodą z mydłem. Przed ponownym użyciem należy poczekać do całkowitego wyschnięcia zabawki. Pamiętaj, że obwód elektryczny powinien być zamknięty, więc korzystaj np. z dwóch pierścieni naraz.

 

W celu zwiększenia przewodnictwa skóry zaleca się użycie lubrykanta na bazie wody lub żelu przewodzącego. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi zabawkami do elektrostymulacji.

 

Parametry techniczne:

kolor: srebrny

średnica: 3,6 cm, 3,8 cm, 4,0 cm, 4,2 cm, 4,4 cm

materiał: aluminium

podłączanie: kabel PIN 2mm (brak w zestawie)

 

*W celu skorzystania z funkcji elektrostymulacji niezbędne jest podłączenie do jednostki zasilającej.

PIERŚCIEŃ ELEKTRO

  • materiał: 

    aluminium

  • rodzaj wtyczki: 

    PIN 2mm

  • średnica (w cm): 

    3,6, 3,8, 4,0, 4,2, 4,4