Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!

Zamień swoje łóżko w narzędzie rozkoszy i zacznij ekscytującą zabawę kupując Fifty Shades of Grey - Keep Still!

 

Fifty Shades of Grey - Keep Still to unikalny zestaw przeznaczony dla najbardziej wymagających. Służy on do krępowania, dlatego składa się z kilku pasów, opasek/kajdan, a dodatkowo wzbogacono go o maskę na oczy. Całość jest bardzo komfortowa w użytku ponieważ pozwala na skrępowanie nie tylko na kształt litery X (ręce i nogi szeroko), ponieważ na szarych pasach znajdują się obręcze pozwalające na wertykalne zainstalowanie kajdan (ręce i nogi blisko siebie).

 

W opinii wielu użytkowników sex z opaską na oczach jest bardzo pobudzający, ponieważ pozwala lepiej skupić się na erotycznych doświadczeniach. Ta znajdująca się w zestawie jest wykonana z przyjemnego w dotyku materiału.

 

Pasy stworzono z wytrzymałej tkaniny, dlatego nawet silne osoby nie uwolnią się z uścisku, który zafunduje Fifty Shades of Grey - Keep Still! Nie bez powodu produkt jest doceniany przy fanów BDSM. Co to znaczy? Nazywa się tak praktykę seksualną polegającą na skrępowaniu partnera. Kochankowie dzielą się na uległego i dominującego. Nierzadko w zabawie korzysta się z licznych akcesoriów erotycznych.

 

Jak używać Fifty Shades of Grey - Keep Still?

Czarne pasy tworzące X połóż na materacu. Szare natomiast przełóż przez otwory na końcach czarnych i owiń nimi materac dostosowując długość do swoich preferencji.

 

UWAGA: Fifty Shades of Grey - Keep Still nie jest przeznaczony do łóżek pojedynczych (pasy mogą być zbyt długie, co skutkuje luźnym skrępowaniem)

 

Jeżeli cenisz sobie najmocniejsze doznania, a także interesuje Cię atrakcyjna cena, to Fifty Shades of Grey - Keep Still jest propozycją dla Ciebie! Postaw na swoją przyjemność i zaufaj pozytywnym opiniom użytkowników z całego świata. Sklep Świat Doznań serdecznie poleca. Zapraszamy także do zapoznania się z resztą oferty.

 

Parametry techniczne:

kolor: szary, czarny, srebrny

materiał kajdanek: satyna

długość: 200 cm

ZESTAW DO KRĘPOWANIA

 • kajdanki na nogi: 

  tak

 • kajdanki na ręce: 

  tak

 • opaska na oczy: 

  tak

 • taśmy / sznury / pasy / liny: 

  tak

Zaloguj się
2017-11-18 19:16:25 - Hania

Ja akurat mało podatna jestem na te wszystkie marketingowe ściemy, więc to, że "jak z Greya" ma dla mnie małe znaczenie. Ważniejsze jest to, że to naprawdę solidny zestaw i znajdziemy tu wszystko, co powinno być w takim "bagażu podręcznym".