Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis pocztą!
Producent: MyStim (GE)

Wybierz niesamowitą przyjemność i ciesz się doznaniami nie z tej ziemi dzięki Mystim Pure Vibes!

 

Mystim Pure Vibes to bardzo dobrze wykonany zestaw do elektrostymulacji. Jego głównym elementem jest jednostka zasilająca, która umożliwia podpięcie wielu różnych elektrod, takich jak dilda do elektrostymulacji, korki analne, sondy i wiele innych. W każdym przypadku można liczyć na ciekawe wrażenia. Urządzenie pozwala na sterowanie mocą i rytmem impulsów elektrycznych, dlatego zabawka zbiera dobre opinie zarówno wśród osób ceniących sobie delikatne pieszczoty, jak i intensywną stymulację. Trzeba jednak pamiętać, że połączenie konkretnych zabawek wymaga zastosowania odpowiednich przewodów. W komplecie Mystim Pure Vibes znajdują się dwa kable PIN 2mm, jednak niektóre urządzenia mogą wymagać adaptera. Oczywiście, takie akcesoria także można znaleźć w naszym sklepie. Cena zabawki jest adekwatna do jej jakości. By zasilić jednostkę potrzebna jest bateria 9V. Spokojnie, zabawę zaczniesz zaraz po otworzeniu przesyłki, ponieważ w zestawie znajduje się owa bateria.

 

W komplecie znajdziesz także cztery elektrody samoprzylepne. To bardzo przydatne akcesoria, ponieważ można je przymocować niemal do każdej części ciała! Oznacza to, że możliwe są pieszczoty brzucha, piersi, pośladków, a także elektrostymulacja penisa. W każdym przypadku możesz liczyć na ciekawe wrażenia. Przepływająca przez ciało energia elektryczna pobudza i powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni, dzięki czemu erotyczne zabawy są jeszcze bardziej przyjemne!

 

Zestaw zawiera także twarde etui, które ułatwi bezpieczne i dyskretne przechowywanie. Pamiętaj, że zasilacz Mystim Pure Vibes nie jest wodoodporny. Jeżeli będziesz używać innych zabawek do elektrostymulacji to pamiętaj, że obwód zawsze musi być zamknięty, dlatego w razie zaopatrzenia się w gadżet jednobiegunowy, zaopatrz się w inny tego rodzaju. W przypadku zabawek dwubiegunowych nie jest to konieczne.

 

Elektrostymulacja to dobra zabawa nie tylko w ramach samotnych wieczorów, ale też chwil spędzanych z drugą połówką. Mystim Pure Vibes umożliwia sterowanie dwoma kanałami osobno, dlatego Twój partner/partnerka może także posiadać przymocowane do ciała elektrody uruchomione w najbardziej adekwatny do osobistych preferencji sposób.

 

Nasz sklep serdecznie zaprasza do zapoznania się z dostępnymi u nas zabawkami do elektrostymulacji! W każdym przypadku czeka na Ciebie najwyższa jakość i świetna zabawa!

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

długość: 9,4 cm

szerokość: 6,48 cm

głębokość: 2,5 cm

intensywność: 0 – 80 mA

częstotliwość: 2 – 150 Hz

szerokość impulsu: 30 – 260 mikrosekund

waga: 110 g (razem z baterią)

zasilanie: bateria 9 V (załączona do zestawu)

funkcje: sterowanie 2 kanałami oddzielnie, 3 tryby pracy

certyfikat: CE 0483

wodoodporność: nie

 

Zawartość opakowania: Mystim Pure Vibes, twarde etui, 4 elektrody samoprzylepne, 2 kable, bateria 9V, instrukcja obsługi.

JEDNOSTKA ZASILAJĄCA

 • częstotliwość (w Hz): 

  2 - 150

 • funkcje: 

  sterowanie 2 kanałami oddzielnie, 3 tryby pracy

 • intensywność (w mA): 

  0 - 80

 • szerokość impulsu: 

  30 - 260

 • zasilanie: 

  1 x bateria 9V