Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 8.99 PLN
Producent: LSDI

XL Slim Gel Sensuel - żel dla kobiet, które pragną powrócić do dawnej kondycji seksualnej

Dzięki XL Slim Gel Sensuel już teraz możesz zwężyć ścianki pochwy, uelastycznić odpowiednie partie mięśni i zadbać o niezapomniane doznania seksualne.

Czynników, które niekorzystnie wpływają na elastyczność pochwy, jest naprawdę wiele. Do najpopularniejszych możemy zaliczyć choćby wiek kobiety czy przebytą ciążę. Czasami ciężko jest wrócić do dawnej sprawności seksualnej. Teraz, dzięki XL Slim Gel Sensuel, możesz znów cieszyć się udanym seksem i satysfakcją, którą dostrzeżesz u swojego partnera.Suplement dla kobiet, które szukają sposobu na:

  • uzyskanie tzw. efektu dziewicy,
  • zadbanie o optymalne nawilżenie stref intymnych,
  • jeszcze intensywniejsze odczuwanie przyjemności,
  • silniejszy i częściej osiągany orgazm,
  • odpowiednie rozgrzanie swoich stref intymnych.


Efekt dziewicy nie tylko sprawi, że będziesz odczuwać ogromną przyjemność, ale również zwiększy niezbędną w sypialni pewność siebie Twojego partnera. Teraz poczuje się silny i doceniony, a wiara ta pomoże mu przenosić góry i, przede wszystkim, doprowadzać Ciebie do szczytowania!

Macierzyństwo to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie, jednak poród często skutkuje utratą elastyczności pochwy. Zdarza się, że powrót do sprawności seksualnej sprzed ciąży bywa niezwykle trudny. Od tej chwili masz rozwiązanie na wyciągnięcie ręki!XL Slim Gel Sensuel to sumplement dla kobiet, który jest bezpieczny dla organizmu i nie niszczy prezerwatyw. Może być używany jako lubrykant, zarówno podczas wspólnych przeżyć z partnerem, jak i przy masturbacji.

Wystarczy wmasować niewielką ilość preparatu w ścianki pochwy.

Pojemność: 100ml / 3.4 fl.oz* Każda kobieta jest unikalna, co sprawia, że każda inaczej odczuje działanie suplementu. Wszystko zależy od trybu życia i wachlarza cech poszczególnego organizmu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...