Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: b swish (us)

Innowacyjne rozwiązania w dziedzinie wibrujących jajeczek sprawiają, że możesz cieszyć się jeszcze większą rozkoszą dzięki B Swish – Bnear Classic!

 

Gadżety erotyczne to obszerny temat poświęcony w pełni przyjemności, jeżeli szukasz czegoś innego, niż standardowy wibrator – jajeczko wibrujące może być idealnym wyborem dla Ciebie. Istnieje wiele tego typu urządzeń, jednak jeżeli chcesz osiągnąć intensywny orgazm niezwykle szybko – nie przechodź obojętnie obok urządzenia marki B Swish – Bnear Classic!

 

Największa przyjemność jest w Twoim zasięgu!

 

Jeżeli szukasz nowych doznań, B Swish – Bnear Classic pozwoli Ci je odkryć! Weź sprawy w swoje ręce i przekonaj się, jak świetnym urządzeniem jest ten wibrator. Kupując gadżet typu jajeczko zazwyczaj w zestawie jest jedna zabawka wibrująca, jednak specjaliści B Swish poszli o krok dalej, ponieważ ten produkt posiada aż dwa wibrujące jajeczka. Dzięki temu masz dużo więcej możliwości! Możesz umieścić oba jajeczka wewnątrz siebie, wtedy zaczną wibrować i poruszać się poprzez wzajemne ocieranie, co dostarczy Ci najwyższej jakości doznań. Możesz także mieć w sobie jedno jajeczko, a drugie użyć do stymulacji Twojej łechtaczki. Nie spodziewasz się, jak szybko będziesz mogła osiągnąć orgazm! Dzięki dobremu wyprofilowaniu i pięciu trybom wibrowania będziesz mogła skutecznie zaspokoić się na wiele sposobów. Warto wspomnieć również o tym, że jajeczka są w pełni wodoodporne, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś używała ich w przypadku ekstremalnie mokrych sytuacji. Jeszcze więcej przyjemności czeka na Ciebie, jeżeli zabierzesz B Swish – Bnear Classic do sypialni, by rozgrzać zmysłowe chwile ze swoim partnerem. Możecie korzystać z jajeczek na wiele sposobów – nie dajcie się ograniczać!

  

Innowacje na tym się nie kończą, bowiem B Swish – Bnear Classic nie wykonano z z silikonu, ale z poliuretanu bez dodatku ftalanów. Jest to materiał w pełni bezpieczny dla skóry. Urządzenie pozwoli Ci na trzy godziny rozkosznej zabawy, jest zasilane za pomocą dwóch baterii AAA.

  

Szukając dobrego rozwiązania, żeby osiągnąć silny orgazm możesz jeszcze bardziej polepszyć działanie B Swish – Bnear Classic. Jak to zrobić? Zaopatrz się w odpowiedni lubrykant. Dzięki temu, że jajeczka wykonano z poliuretanu – nie musisz się ograniczać do lubrykantów wodnych. Bądź wolna i nie bój się eksperymentów! Dobrym wyborem będzie LOVELY LOVERS – SLIDE4EVER. Pamiętaj też, żeby dbać o higienę B Swish – Bnear Classic. W tym celu myj jajeczka po każdej chwili rozkoszy, używając do tego wody oraz mydła antybakteryjnego. Warto wspomnieć, że jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie specyfik przeznaczony do mycia gadżetów erotycznych, na przykład Pjur MED Clean Spray.

 

Specyfikacja techniczna urządzenia:

kolor: niebieski

długość jajeczka: 40mm

średnica jajeczka: 16mm

zasilanie: 2 x bateria AAA (brak baterii w zestawie)

funkcje: 5 poziomów wibrowania

wodoodporność jajeczek: pełna

materiał: wysokiej jakości poliuretan bez dodatku ftalanów

zawartość opakowania: B Swish – Bnear Classic, instrukcja obsługi, elegancki pokrowiec