Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: vibe therapy (uk)

Tri marki Vibe Therapy to zaawansowany i bardzo silny wibrator, który został starannie wyprofilowany i wyposażony aż w trzy różne silniczki dla spotęgowania doznań. Produkt cechuje nowoczesny design i elegancki wygląd oraz wyjątkowo wysoka jakość materiałów, z których jest zrobiony. Posiada aż siedem trybów pracy, w tym trzy moce wibracji, a do tego trzy programy pulsacji i jeden eskalacji. Zasilany jest trzema bateriami, a wszystko to by zaspokoić każdą kobietę, przez wiele godzin, niezależni od preferencji i temperamentu oraz miejsca w jakim chce z niego skorzystać.

 

Wygląd i zastosowanie Tri:

Ten wyjątkowo silny wibrator został na całej powierzchni penetracyjnej wykonany z wytrzymałego, a zarazem miękkiego i delikatnego, materiału jakim jest silikon klasy medycznej. Dodatkowo silikon ten świetnie absorbuję i utrzymuję temperaturę naszego ciała. Wszystko to by jak najbardziej przypominał ludzką skórę. Materiał jest w 100% antyalergiczny i został przebadany dermatologicznie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie posiada żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Wibrator został wyposażony w trzy silniczki, a każdy z nich odpowiada za inną strefę drgań i wibracji. tak by pieścić całą powierzchnie waginy oraz punkt G. Taka stymulacja jest mocniejsza, efektywniejsza i daje więcej przyjemności niż klasyczne rozwiązania. Mimo to urządzenie pracuje stosunkowo cicho, więc sprawdzi się w każdym miejscu, jakie podpowiada Ci fantazja.

 

Kierowanie trybem wibracji lub pulsacji, odbywa się za pomocą panelu sterującego, który został wykonany z wyjątkowo wytrzymałego i bezpiecznego plastiku ABS. Panel składa się tylko z dwóch przycisków, które dla wygody użytkowania, umieszczono na rękojeści urządzenia. To sprawia, że wibrator jest łatwy i niezwykle intuicyjny w obsłudze, więc możesz być pewna, że nie będzie absorbował Twojej uwagi podczas zabawy.

 

Wibrator jest całkowicie wodoodporny, a dzięki zasilaniu na baterie nie posiada żadnych uciążliwych kabli. Co oznacza, że możesz z niego korzystać nawet pod prysznicem jak również cieszyć się jego możliwościami w czasie relaksującej kąpieli. Urządzenie została specjalnie tak wyprofilowane, aby mogło być wykorzystywane również do pieszczot mężczyzny poprzez stymulowanie wibracjami prostaty, wywołując dodatkowe podniecenie u Panów.

 

Sposób konserwacji:

Urządzenie w łatwy sposób utrzymasz w czystości. Wystarczy jeśli po każdej stymulacji waginy umyjesz je w ciepłej wodzie. Dla wzmocnienia doznań i by uniknąć podrażnień, zalecane jest stosowanie środków niezwilżających, jednak warto pamiętać, że aby wibrator na długo zachował swój perfekcyjny wygląd, należy stosować jedynie lubrykanty na bazie wody, gdyż inne mogą niszczyć powierzchnię penetrującą, pokrytą silikonem medycznym.

 

 
Dane techniczne urządzenia:

  • Długość: 23 cm
  • Średnica: 4 cm
  • Kolor: fioletowy
  • Tryby pracy: 7 programów (3 wibracji, 3 pulsacji, 1 eskalacji)
  • Materiał powierzchni penetracyjnej: silikon klasy medycznej
  • Materiał panelu sterowania: plastik ABS
  • Zasilanie: 3 baterie AAA (nie są dołączone do opakowania)
Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.