Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: vibe therapy (uk)

Vibe Therapy Samsara to najwyższej jakości wibrator, który został starannie wyprofilowany i stworzony do maksymalnej stymulacji punktu G. Produkt jest wysoce wydajny, a przy tym wizualnie estetyczny, mimo swoich sporych rozmiarów. Wyróżnia go nowoczesny i ergonomiczny wygląd oraz wyjątkowo wysoka jakość wykorzystanych materiałów. Posiada aż trzy tryby wibracji, a do tego trzy programy pulsacji i jeden eskalacji. Wszystko to jest w stanie, zapewnić Ci wiele godzin zmysłowych doznań. Wibrator został zaprojektowany tak by zaspokoić każdą kobietę, niezależnie od preferencji i temperamentu.

 

Wygląd i zastosowanie Vibe Therapy Samsara:

Na całej powierzchni penetracyjnej wibrator został wykonany z bardzo trwałego i wysoce higienicznego materiału, jakim jest silikon klasy medyczny. Jest w 100% hipoalergiczny, a jego jakość została potwierdzona certyfikatem. Nie zawiera on w swoim składzie ftalanów, ani innych szkodliwych substancji, co potwierdzają testy dermatologiczne. Prócz tego posiada kilkanaście fałd i zgrubień, które zostały rozmieszczone na całej powierzchni penetrującej, dla spotęgowania stymulacji Twojej waginy. Wibrator został wyposażony w bardzo wydajny silnik, który umożliwia stymulację w różnym nasileniu, od bardzo delikatnych do silnych wibracji, w zależności od preferencji. Natomiast praca silnika jest tak cicha, że możesz z niego, bez przeszkód, korzystać w dowolnym miejscu, zawsze kiedy będziesz mieć na to ochotę. Sterowanie trybem wibracji lub pulsacji odbywa się za pomocą jednego przycisku, umieszczonego w rękojeści. Dzięki czemu jest łatwy w obsłudze, a zmienianie siły wibracji nie rozprasza podczas odczuwania rozkoszy.

Wibrator jest całkowicie wodoodporny i zasilany na baterie, dzięki czemu możesz korzystać z niego podczas relaksującej kąpieli lub pod prysznicem. Dodatkowo, jego olbrzymim plusem jest wykonanie powierzchni penetrującą waginę z wyjątkowego surowca, który niezwykle łatwo absorbuje temperaturę. Dzięki temu wibrator zapewni Ci długotrwały komfort podczas stymulacji. Urządzenie jest wykonane z silikonu, który jest miękki i delikatny w dotyku, przypominając przy tym ludzką skórę co pogłębia uczucie ciepła i delikatności.

 

Sposób konserwacji:

Urządzenie jest niezwykle łatwe jeśli chodzi o utrzymanie go w czystości. Wystarczy jeśli po każdym użyciu umyjesz je pod bieżącą, ciepłą wodą. Natomiast dla wzmocnienia doznań i by uniknąć podrażnień waginy zalecane jest stosowanie środków niezwilżających, jednak aby wibrator na długo zachował swój perfekcyjny wygląd, należy stosować jedynie lubrykanty na bazie wody, gdyż inne mogą niszczyć powierzchnię z której jest wykonany.


Dane techniczne urządzenia:

  • Długość: 22,5 cm
  • Średnica: 3 cm- 4 cm 
  • Kolor: różowy
  • Tryby pracy: 7 programów wibracyjnych (3x wibracje, 3x pulsacja 1x eskalacja)
  • Materiał powierzchni penetracyjnej: sylikon medyczny (certyfikowany)
  • Materiał panelu sterowania: tworzywo sztuczne
  • Zasilanie: dwie baterie AA (nie dołączane do zestawu)
  • Dodatkowo w zestawie: instrukcja obsługi