Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: vibe therapy (uk)

Chwile pełne przyjemności zapewni Ci Vibe Therapy – Quantum – małe urządzenie o niemałej mocy!

 

Kiedy zastanawiasz się, czy istnieje dyskretny wibrator, który jednocześnie pozwoli Ci odczuć bardzo mocne doznania – nie możesz nie zwrócić swojej uwagi na Vibe Therapy – Quantum. Jeżeli stawiasz swoje pierwsze kroki w ramach zabawy z gadżetami wibrującymi, musisz wiedzieć, że opisywane tutaj urządzenie to wibrator typu „bullet”. Co to oznacza? „Bullet”, to po angielsku „pocisk”, czyli jak można się spodziewać – tego typu zabawka jest niewielkich rozmiarów, jednak posiada dużą moc, która tylko czeka, aż z niej skorzystasz!

 

Największa dyskrecja i potężne przeżycia!

  

Boisz się, że ktoś usłyszy Cię podczas zabawy z wibratorem? Nie chcesz, żeby lokatorzy Twojego mieszkania coś wiedzieli? Spokojnie! Vibe Therapy – Quantum jest niezwykle cichym urządzeniem, a przy tym jego niewielki kształt sprawia, że bez problemu zachowasz pełną dyskrecję – oczywiście, jeżeli sama będziesz cicho, a przy tym urządzeniu możesz mieć z tym kłopot! Poznaj jeszcze lepiej swoje preferencje dzięki możliwościom, jakie oferuje ten wibrator! Będziesz mieć do dyspozycji aż 7 trybów wibrowania, które wprowadzą Cię w błogi stan rozkoszy szybciej, niż się spodziewasz. Będziesz w stanie idealnie dostosować sposób działania urządzenia do swoich potrzeb. Mocny silniczek pozwoli Ci przenieść się do innego, bardziej przyjemnego świata! Odkryj zupełnie nowy poziom masturbacji, dzięki czemu będziesz w stanie jeszcze lepiej odkryć swoje ciało. Jako, że Vibe Therapy – Quantum jest wodoodporny, masz możliwość przeniesienia ekscytującej zabawy pod prysznic lub do wanny! Od Ciebie zależy, jak go wykorzystasz. Pamiętaj, że wibrator nie jest przeznaczony wyłącznie do masturbacji. Pomyśl, jak cudownie można urozmaicić grę wstępną z partnerem dodając do tego świetny wibrator! Twój partner będzie miał jeszcze większe pole do popisu dysponując takim urządzeniem, a Ty odczujesz jeszcze większą przyjemność – a więc wilk syty i owca cała!

 

Vibe Therapy – Quantum wykonano z wysokiej jakości plastiku ABS, który jest pozbawiony ftalanów, a więc masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa dla swojej skóry. Urządzenie jest zasilane pojedynczą baterią 1N (LR1), która pozwoli Ci na godziny przyjemnej zabawy! Spokojnie, baterię znajdziesz w zestawie, zaopatrz się jednak w kilka zapasowych, ponieważ na pewno będziesz często korzystać z tego wibratora!

 

Zapewnij sobie jeszcze większą przyjemność kupując dobry lubrykant! Taki środek pozwoli Ci na zwiększenie swoich doznań. Powinnaś zaopatrzyć się w żel nawilżający na bazie wody, ponieważ można go używać z wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi. Pamiętaj o higienie swojego urządzenia i myj je przed i po każdym użyciu! Z racji tego, że Vibe Therapy – Quantum jest wodoodporny, możesz umyć swój wibrator pod strumieniem bieżącej wody, jednak jeszcze lepiej sprawdzi się specyfik przeznaczony do czyszczenia gadżetów erotycznych. Dobrym wyborem będzie Fun Factory CLEANER.

 

Parametry urządzenia:

długość: 87mm

średnica: 20mm

zasilanie: 1 bateria 1N

wodoodporność: pełna

kolor: różowy