Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: MyStim (GE)

Najwyższa jakość i najmocniejsze przeżycia zapewni Ci wyjątkowe urządzenie firmy Mystim – Electric Eric!

Szukasz zabawki premium, która zabierze Cię na wyżyny rozkoszy? Wibrator będzie świetnym rozwiązaniem! Chcesz zaopatrzyć się w gadżet klasyczny, który mimo tradycyjnego wyglądu będzie posiadał multum ciekawych funkcji? Nie możesz przejść obojętnie obok Mystim – Electric Eric!

Nawet nie wiesz, co potrafi ten wibrator!

Mystim – Electric Eric to gadżet najwyższej jakości. Został stworzony z niezwykłą dbałością o szczegóły. Posiada idealnie wyprofilowany kształt, dzięki czemu z łatwością sięgniesz punktu G. Mało tego, Mystim – Electric Eric wyposażony jest w dwa mocne silniki, których pracę można prosto dostosować. Do wyboru jest 8 programów wibrowania i 5 poziomów intensywności. Jednak wyjątkowość tej zabawki tkwi w czym innym. Urządzenie posiada możliwość elektrostymulacji! System ten oferuje 5 rodzajów stymulacji elektrycznej i 10 poziomów mocy! Ponadto, zabawka ma specjalny program, dzięki któremu wzmocnisz swoje mięśnie kegla. Aż trudno uwierzyć, że te wszystkie rzeczy oferuje jedno urządzenie! Mystim – Electric Eric jest też bardzo cichy, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby bawić się nim, nawet kiedy w pobliżu znajdują się osoby postronne. Jest też w pełni wodoodporny, dlatego możesz uczynić swoje kąpiele jeszcze bardziej przyjemnymi.

Zabawka wykonana jest z najwyższej jakości silikonu medycznego bez dodatku ftalanów, a więc Twoja skóra ma gwarancję bezpieczeństwa. Do zasilenia Mystim – Electric Eric nie potrzeba żadnych baterii, ponieważ gadżet wyposażono w pojemny akumulator litowo-jonowy, który naładujesz dołączonym do opakowania magnetycznym kablem USB

Parametry techniczne:

kolor: czarno-biały

materiał: silikon klasy medycznej bez ftalanów

funkcje wibrowania: 8 trybów wibrowania i 5 poziomów intensywności

funkcje elektrostymulacji: 5 trybów i 10 poziomów intensywności

zasilanie: akumulator litowo-jonowy

długość: 27 cm

szerokość: 3,8 cm

* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!

Napisz opinię
2016-09-20 11:42:58 - Gocha

Bardzo dobry wibrator, największą jego zaletą jest poręczność oraz liczne tryby pracy.