Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Kto powiedział, że wibrator może być tylko dla kobiet? Mężczyźni także zasługują na dodatkową dawkę niezwykłych doznań. LELO - Billy to zupełnie inny wymiar przyjemności. Pobudza męski punkt G i może być stosowany nawet podczas wzwodu. Masażer Billy ma anatomiczny kształt i jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Dzięki pięciu różnym poziomom wibracji dobierzesz program odpowiedni dla siebie. Billy nawet podczas intensywnej pracy, działa niezwykle cicho. Całkowita dyskrecja zapewnia jeszcze większy komfort podczas użytkowania. Dodatkową zaletą urządzenia jest wskaźnik poziomu naładowania baterii. Nie spotka Cię żadna niemiła niespodzianka podczas zabawy. LELO — Billy zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Każdy mężczyzna odkryje nowy rodzaj doznań.

LELO to szwedzki producent gadżetów erotycznych najwyższej jakości. Firma działa od 2003 roku i co roku osiąga znakomite wyniki sprzedaży. To świadczy tylko o jednym — grono zadowolonych klientów stale się poszerza. Firma działa już w ponad 40 krajach. Produkty LELO to nie tylko zabawki erotyczne dające dużą dawkę przyjemności. To również nowoczesne podejście do wyglądu i funkcjonalności. Estetyczny wygląd ma olbrzymie znaczenie przy zakupie gadżetów erotycznych. Dlatego firma dba o każdy szczegół swoich wyrobów.

Masażer Billy jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Stworzony został z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Ma jedwabisto-matowe wykończenie i został stworzony z medycznego silikonu oraz tworzywa PC-ABS. Materiał wolny jest od szkodliwej żywicy ftalowej. Czas ładowania masażera to zaledwie 2 godziny, a maksymalny czas jednorazowego użytkowania wynosi aż 4 godziny. Dodatkowo urządzenie jest niewielkie i niezwykle lekkie, waży tylko 92 gramy. Masażer posiada 5 różnych programów wibracyjnych. Dostępny jest w dwóch kolorach — bordowym i granatowym. Przy zakupie oprócz masażera, w opakowaniu znajdziesz ładowarkę i instrukcję obsługi.

Stosując masażer Billy, pamiętaj o zachowaniu zasad higieny. Gadżet zaleca się myć pod bieżącą ciepłą wodą. Następnie zdezynfekuj zabawkę i dokładnie osusz. Czynności powtarzaj przed i po każdym użyciu. Możesz użyć również specjalnych środków przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych.

Aby urządzenie działało bez zastrzeżeń i w celu uniknięcia ewentualnych uszkodzeń zaleca się używanie lubrykantów na bazie wody.Korzyści:
- całkowicie bezpieczny dla organizmu,
- długi czas nieprzerwanej przyjemności po zaledwie 2 godzinach ładowania i to na najwyższych obrotach,
- stworzony z myślą o potrzebach najbardziej wymagających mężczyzn,
- duża siła wibracji,
- kształt idealnie dopasowany do męskiej fizjonomii,
- prosta obsługa urządzenia,
- wysoka kultura pracy (ciche wibracje),
- wskaźnik rozładowania urządzenia, który zapobiegnie niespodziewanej przerwie w przyjemności.

Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- PC-ABS
- silikon medyczny
- wykończenie jedwabiste / matowe

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- Litowo Jonowa 450 mAh 3.7 V
- czas ładowania: 2 godziny
- maksymalny czas użytkowania: 4 godzin

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- wymiary urządzenia: 174 x 35 x 29 mm
- waga masażera: 92 g

d) Co w opakowaniu?
- masażer dla mężczyzn LELO Billy Vibrator Bordeaux
- ładowarka
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- bordowy

f) Tryby wibracji
- dostępnych jest tu 5 różnorodnych programów wibracyjnych

g) Inne
- certyfikat FDA (produkt wolny od żywicy ftalowej)


* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!