Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Wibrator typu króliczek taki jak Picobong Kaya to spełnienie marzeń wszystkich kobiet. Jest po prostu fenomenalny. Dzięki niemu możesz jednocześnie pobudzać swoje wszystkie najbardziej erogenne strefy na swoim ciele. Wiadomo, że najlepsze doznania są wtedy, kiedy jednocześnie stymulowane są różne miejsca. Z tym niezwykłym króliczkiem możesz pieścić swoje wnętrze oraz łechtaczkę.

Zaznając raz rozkoszy z Picobong Kaya nie będziesz mogła się już z nim rozstać. Od teraz Twoje życie się zmieni. Nie będziesz czuła się samotna i niedopieszczona, jeśli akurat nie będzie obok Ciebie Twojego partnera. Samotne i długie wieczory już nigdy nie będą nudne. Dodatkowo wibrator możesz zabrać wszędzie ze sobą. Czy to na wakacje, czy wyjazd służbowy. Króliczek dotrzyma Ci zawsze miłego towarzystwa. Zawsze też możesz zaprosić swojego partnera do zabawy. Możesz zamknąć oczy i dać działać swojemu mężczyźnie. Może będziesz miała ochotę na coś bardziej niezwykłego? Na przykład kajdanki, jedwabna wstążka albo przepaska na oczy. Daj się zniewolić i pozwolić partnerowi na doprowadzenie do szaleństwa. Obydwoje odkryjecie nowy wymiar przyjemności i częściej będziecie chcieli urozmaicać sobie czas wspólnie spędzony w sypialni.

Wibrator ma kształt idealnie dopasowujący się do Twojego wnętrza. Masażer posiada aż 18 różnych poziomów wibracji! Sprawia to, że w kontakcie z nim nie ma miejsca na nudę. W zależności od nastroju możesz dobrać wibracje odpowiednie dla siebie. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, głównie z silikonu medycznego. Bardzo łatwo jest go utrzymać w czystości. Powierzchnia urządzenia charakteryzuje się niską porowatością. To sprawia, że nie przylegają do niej zabrudzenia i bakterie. Zabawa masażerem to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkową zaletą jest jego niebywała dyskrecja. Nawet na najwyższych obrotach pracuje bardzo cicho.

W celu zapewnienia maksymalnego komfortu i wrażeń podczas używania wibratora możesz dodatkowo użyć lubrykantu. Pamiętaj o stosowaniu tylko tych lubrykantów na bazie wody. W przeciwnym razie może dojść do uszkodzenia urządzenia.

Używając gadżetu erotycznego pamiętaj o zachowaniu zasad higieny. Zaleca się mycie urządzenia pod ciepłą, bieżącą wodę, dezynfekcję oraz dokładne osuszenie. Dbaj o czystość przed i po każdym użyciu. Możesz również użyć preparatu do mycia gadżetów erotycznych.

Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- silikon medyczny (matowy)
- ABS (błyszczący)
- polipropylen

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- do zasilenia funkcji wibracyjnych potrzebne są dwie baterie AAA
- szacowany czas pracy: maksymalnie 2 godziny

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- wymiary wibratora: 19,7 x 6,4 x 3,7 cm
- waga: 108 g

d) Co w opakowaniu?
- rozkoszny wibrator dla kobiet Kaya Rabbit Vibe w kolorze niebieskim
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- niebieski

f) Tryby wibracji
- urządzenie posiada możliwość regulacji wibracji w 18-stopniowej skali
- częstotliwość: 120 Hz


g) Inne
- panel sterowania: 3 przyciski
- generowany hałas: < 50 dB
- okres gwarancyjny: 24 miesiące


* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!