Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: lelo (se)

Wibratory dla par są coraz częściej wykorzystywane w sypialniach, z uwagi na swoje różnorodne funkcje. Oczywiście istnieje wielu producentów, którzy dostarczają takie produkty na rynek. Warto im jednak zaufać, ponieważ dzięki takim właśnie wibratorom można odgonić skutecznie rutynę z sypialni i zapewnić sobie niesamowite emocje na najwyższym z możliwych poziomów. Wibrator dla par Picobong Mahana w kolorze czarnym prezentuje się bardzo estetycznie oraz schludnie. Jest przyjemny w użytkowaniu, dodatkowo posiada niewielkie rozmiary, nie jest zbyt drogi, a dzięki niemu można poznać niespotykaną dotąd rozkosz seksualną. Posiada on różnorodne tryby wibracji, można więc z łatwością przyspieszać, czy też spowalniać pracę wibratora. Wszystko zależne jest w tym przypadku jedynie od pary, która decyduje, jak chce korzystać z takiej zabawki erotycznej. Posiada ona różnorakie zastosowanie, ponieważ można z niej korzystać zarówno w sypialni, jak i w trakcie kąpieli.

Zróżnicowana częstotliwość wibracji

Wibrator dla par posiada zróżnicowaną częstotliwość wibracji. Para decyduje, jak chce się konkretnie w danej chwili stymulować, na jakie rozkosze jest otwarta. Oczywiście częstotliwość może być coraz wyższa, zapewniając sobie z każdym kolejnym krokiem większe doznania seksualne, ale o tym decyduje już partner, który zajmuje się obsługą takiego wibratora. Można zapewnić sobie w ten sposób rzadko spotykane emocje w sypialni, i to w stosunku do dwóch osób, nie tylko do kobiety, dlatego też na pewno warto zainwestować w taki wibrator. Produkowany jest on z najlepszych materiałów, które dostępne są na rynku, więc nie trzeba się w tym przypadku martwić o jakieś poważne uszkodzenia, bo temu gadżetowi zupełnie to nie grozi. Dzięki niemu można jednak na nowo ożywić uczucie pomiędzy kochankami, a każda para wyjdzie na tym korzystnie. Wtedy też w ich relacje powróci dawno zapomniany płomień, a uniesienia erotyczne będą jeszcze przyjemniejsze, niż do tej pory.

Doskonała stymulacja ciał partnerów

Zabawka erotyczna zapewnia doskonałą stymulację ciał partnerów, więc nic dziwnego, że ludzie chętnie decydują się na wykorzystanie tego produktu erotycznego w swojej sypialni. Jest on bardzo poręczny, jego największym atutem jest to, że działa bardzo cicho, a więc można go używać także w miejscach publicznych, jeśli para lubi takie emocje i chce jeszcze bardziej podwyższyć poziom adrenaliny. Wibrator z łatwością można przenosić z miejsca na miejsca, ważne jest jednak to, iż dzięki zróżnicowanym poziomom wibracji każdy może osiągnąć orgazm tak jak lubi to najbardziej. Warto więc zdecydować się na takie posunięcie, a ma się wtedy pewność tego, że taki wibrator odmieni życie seksualne każdej pary na lepsze. Jego cena jest bardzo przystępna, a w zamian oferuje on wiele nowoczesnych funkcji, z których można korzystać praktycznie każdego dnia. Najważniejsze jest jednak to, że posiada on również bardzo długą żywotność, a więc para kochanków może z niego korzystać do woli, tak aby ulepszyć swoje stosunki seksualne.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- polipropylen
- PC-ABS
- silikon medyczny

b) Akumulator / czas pracy / ładowanie
- urządzenie działa na baterie (2 x AAA – nie dołączone do zestawu)
- maksymalny czas pracy: 2 godziny

c) Wymiary urządzenia oraz waga
- wymiary urządzenia: 112 x 71 x 28 mm
- waga: 66 g

d) Co w opakowaniu?
- oryginalnie zapakowany wibrator dla par marki PicoBong, model Mahana Duo Vibe w kolorze czarnym
- instrukcja obsługi

e) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- różowy
- niebieski
- czarny

f) Tryby wibracji
- produkt wyposażony w aż 12 różnorodnych trybów wibracji
- częstotliwość wibracji: 150 Hz


g) Inne
- 24 miesiące gwarancji
- produkt wodoodporny
- interfejs: dwa przyciski +/-


* By uniknąć uszkodzenia urządzenia, sugeruje się użycie WYŁĄCZNIE lubrykantów na bazie wody!