Wczytuję dane...

Postaw na jakość premium i ciesz się niepowtarzalną przyjemnością dzięki stosowaniu gadżetu firmy TENGA - Flip 0!

 

Szukasz produktu, którego twórcy podeszli do projektu mając na celu innowacyjność? Chcesz kupić zabawkę, która będzie świetnie się sprawdzała zarówno w podróży, jak i w sypialni? Cenisz sobie niezawodność, a także ogromną przyjemność podczas stymulacji? Liczysz na bezpieczeństwo użytkowania? Nasz sklep ma coś wręcz stworzonego dla Ciebie! Poznaj TENGA - Flip 0!

 

Przyjemność poza skalą!

 

TENGA - Flip 0 to najwyższej jakości masturbator, który został stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wyróżnia się na tle konkurencji już samym designem, który jest nieco futurystyczny, ale nadal prezentuje bardzo gustowny minimalizm. Sam design jednak to nie wszystko. TENGA - Flip 0 posiada statyw, który przed zabawą warto wymontować. Wnętrze masturbatora jest pełne świetnie wykonanych wypustek, grudek i prążków. Dzięki temu Twój penis będzie poddany wyjątkowej stymulacji! Można zajrzeć do środka zabawki w prosty sposób – wystarczy ją otworzyć. Co więcej, posiadanie takiej możliwości znacznie wpływa na łatwość w zachowaniu higieny. Pamiętaj, że masturbator musi być myty po każdym użyciu. Kiedy już się o to zatroszczysz, będziesz w stanie niejako „rozwiesić” otworzony Tenga - Flip 0 na statywie. Nie można zapominać też o otworze po drugiej stronie zabawki, który odpowiedzialny jest za uczucie ssania. Możesz go przytrzymać palcem, by wzmocnić ów uczucie!

 

Tenga - Flip 0 jest masturbatorem wykonanym z najwyższej jakości materiału. Rękaw stworzono z termoplastycznego elastomeru bez dodatku ftalanów, czyli tworzywa bezpiecznego w kontakcie ze skórą! Pamiętaj, że w celu odniesienia satysfakcji z zabawy powinieneś zadbać o dobre nawilżenie. Z tego powodu zaopatrz się w dobry lubrykant na bazie wody. Miej na uwadze to, że inne specyfiki mogą uszkodzić gadżet.

 

Parametry techniczne:

kolor: czarny

materiał wypełnienia: termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

długość: 180 mm

średnica: 70 mm

szerokość: 80 mm

zasilanie: brak

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  18

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  7