Wczytuję dane...

Daj się ponieść niesłychanej fantazji i urozmaić swoje samotne chwile korzystając z wyjątkowego gadżetu marki Tenga - Flip 0 (ZERO)!

 

Czujesz wzbierające w Tobie napięcie seksualne i chcesz je rozładować? Chcesz zaopatrzyć się w produkt, który pozwoli Ci przeżywać ogromną przyjemność? Cenisz sobie najwyższą jakość wykonania, prostotę i bezpieczeństwo? Szukasz zabawki wyjątkowej? W takim razie nasz sklep ma dla Ciebie Tenga - Flip 0 (ZERO). Kup sobie prezent już teraz!

 

Nowy wymiar przyjemności dla mężczyzn

 

Tenga - Flip 0 (ZERO) to najwyższej jakości masturbator. Posiada on futurystyczny kształt. Jego działanie jest niesamowite. Mianowicie, masturbator ten posiada jednokierunkowy zawór na końcu, dzięki czemu podczas zabawy można odczuć wrażenie ssania! Co więcej, zabawka ta jest wypełniona specjalnym tworzywem naszpikowanym wypustkami, grudkami i prążkami, dzięki czemu stymulacja będzie niesamowicie przyjemna. Postaw na najmocniejszą rozkosz i zaopatrz się w ten niesamowity produkt już dziś! Na pewno nie będziesz zawiedziony!

 

Masturbator Tenga - Flip 0 (ZERO) został wykonany z najwyższej jakości materiału. Chodzi oczywiście o termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów, czyli tworzywo hipoalergiczne i przyjemne w dotyku. Co więcej, jest to zabawka bardzo prosta w utrzymaniu higieny. Mianowicie, można ją otworzyć, dzięki czemu płukanie i suszenie nigdy wcześniej nie było tak proste! W celu ułatwienia suszenia można użyć zdejmowanej części masturbatora. Nie zapominaj o nawilżeniu, ponieważ jest ono niesamowicie ważne w przypadku praktycznie każdej zabawy z jakimkolwiek masturbatorem. Z tego powodu zaopatrz się w lubrykant na bazie wody, ponieważ inne specyfiki mogą zniszczyć strukturę gadżetu. Spokojnie, zabawę możesz rozpocząć zaraz po odpakowaniu pudełka, ponieważ producent do opakowania dodał dwie próbki lubrykanta.

 

Parametry techniczne:

materiał (w środku): termoplastyczny elastomer bez dodatku ftalanów

kolor: biały

długość: 180 mm

średnica: 70 mm

szerokość: 80 mm

zasilanie: brak

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

MASTURBATOR

 • długość całkowita (w cm): 

  18

 • materiał: 

  TPE

 • rodzaj wejścia: 

  uniwersalne

 • średnica w cm: 

  7