Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 7 dni
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: SWISS NAVY

Swiss Navy żel silikonowy - 20 ml to wysokiej jakości produkt, idealny dla wszystkich osób, chcących zachować komfort podczas zbliżeń intymnych oraz stosowania gadżetów erotycznych. Świetnie sprawdza się zawsze wtedy, gdy brakuje naturalnego nawilżenia bądź kiedy chce się spotęgować przyjemność, do czego niezbędny jest właściwy poślizg. Kup jak najszybciej - małe opakowanie, niska cena, idealne okoliczności by spróbować czegoś nowego.

Produkt na bazie silikonu tworzy długo utrzymującą się na skórze, jedwabistą warstewkę, która wydatnie potęguje doznania i pozwala cieszyć się pełnym komfortem, także podczas stosunków analnych. Lubrykant nie wysycha szybko, a także niełatwo zmywa się za pomocą wody, można więc stosować go nawet podczas igraszek w wannie czy pod prysznicem. Jego bezpieczny skład jest łagodny dla wrażliwych okolic intymnych, dzięki czemu można stosować go bez obaw tak często, jak to potrzebne. Jest wydajny, wystarczy nałożyć go w niewielkiej ilości, by uzyskać pożądany rezultat, a można będzie cieszyć się przyjemnością przez dłuższy czas.

Dzięki temu, że lubrykant na bazie silikonu nie wchłania się w skórę, pozwala zminimalizować ryzyko jej przesuszenia czy pogorszenia jej kondycji w inny sposób. Posmarowana nim skóra staje się zaś bardzo przyjemna, jedwabista w dotyku i jest wrażliwsza na bodźce dotykowe. Jego zalety sprawiają, że produkt ten można polecić kobietom po menopauzie, które mają problemy z naturalnym nawilżeniem okolic intymnych. Dzięki jego stosowaniu, zbliżenia stają się na nowo przyjemne i można przestać ich unikać. Nasz sklep rekomenduje zakup lubrykantów marki Swiss Navy.

 

*Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.