Wczytuję dane...

swan

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Swan w języku angielskim oznacza łabędzia, czyli pięknego, stylowego, szlachetnego ptaka i dokładnie takie są akcesoria erotyczne tej marki. Zmysłowe kolory, doskonałe kształty, duża różnorodność i fantastyczny wpływ na życie seksualne wszystkich miłośniczek rozkoszy – z tak rewelacyjnych walorów gadżetów od Swan po prostu nie można nie skorzystać. Tym bardziej, że od lat dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas zabawki były jak najlepsze. Wibratory, wibratory króliczki, strap-on dilda, kulki gejszy czy golarki dla kobiet lub golarki dla mężczyzn – wszystkie znajdujące się w naszym asortymencie akcesoria wyróżnia wykorzystanie topowych materiałów w procesie produkcji.

Wibratory marki Swan są bardzo uniwersalne, bowiem mogą z nich korzystać zarówno spragnione namiętności kobiety, jak i pary, ceniące sobie możliwość poeksperymentowania i zintensyfikowania gry wstępnej. Kobiety szczególnie lubują się w wibratorach
króliczkach o unikalnej budowie, stymulującej łechtaczkę oraz punkt G w tym samym momencie. Zarówno klasyczne wibratory, jak i wibratory króliczki spod szyldu Swan dostępne są w różnych kształtach oraz wariantach kolorystycznych, dzięki czemu możecie dostosować wybór do preferencji, oczekiwań czy potrzeb.

Kolejne gadżety, dedykowane kochankom dążącym do wzbogacenia krajobrazu sypialni i urozmaicenia zakresu wspólnych pieszczot, to strap-on dilda. Z powodzeniem mogą z nich korzystać również homoseksualne kobiety – strap-on dilda umożliwiają nie tylko zamianę ról między partnerami, ale także doskonałą stymulację dwóch kobiet. Jedną końcówkę należy ulokować w pochwie, dzięki czemu strona aktywna również zaznaje niespotykanej wręcz przyjemności, drugą zaś – tam, gdzie ma się na to ochotę.

Kobiety na całym świecie bardzo cenią sobie kulki gejszy, bowiem ich wpływ na życie seksualne jest powszechnie znany. Kulki gejszy marki Swan to świetne akcesorium dla kobiet, które są gotowe na systematyczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie Kegla. Forma fizyczna tej partii mięśni często jest niezadowalająca, szczególnie po przebytej ciąży lub z powodu upływającego czasu, a regularny trening jest nie tylko skuteczny, ale także niebywale przyjemny. Warto nadmienić, że nazwa kulek gejszy pochodzi od japońskich kobiet, zdolnych do gwarantowania swojemu kochankowi orgazmu samą pracą dobrze wyćwiczonych mięśni Kegla.

Swan to także akcesoria, które niekoniecznie służą osiąganiu orgazmy – golarki dla kobiet oraz golarki dla mężczyzn zostały stworzone z myślą o wszystkich miłośnikach intymnych zbliżeń, mających świadomość, jak istotna jest higiena i brak owłosienia w niektórych miejscach. Zarówno golarki dla kobiet, jak i golarki dla mężczyzn umożliwiają bardzo dokładne golenie stref intymnych.