Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: medica-group (pl)

Jak przedłużyć stosunek? Jak opóźnić wytrysk? W naszym sklepie znajdziesz skuteczne rozwiązanie.

 

Super Orgasm Stop 150 ml żel dedykowany jest przede wszystkim mężczyznom, którym bardzo zależy na:
- znalezieniu środka, który wspomógłby znacząco utrzymanie erekcji, a tym samym wydłużył nieco stosunek seksualny,
- zwiększeniu kontroli nad wytryskiem, aby nie przychodził on zbyt wcześnie,
- zgłębieniu tajników kontroli własnego orgazmu,
- utrzymaniu pełnej erekcji, przy jednoczesnym obniżeniu siły reakcji na pewne seksualne bodźce, które miedzy innymi przyczyniają się do pojawienia się przedwczesnego wytrysku,
- zahamowaniu zbyt szybko i nagle pojawiającej się ejakulacji.

Przedwczesny wytrysk jest seksualną dysfunkcją, spotykającą wielu mężczyzn w naprawdę bardzo różnym wieku. Dla wielu jest to jednak na tyle poważny kompleks, że nie są w stanie przyznać się do tego nawet przed druga połówką, unikając przy tym między innymi intymnych zbliżeń. Dysfunkcja ta polega na tym, że do ejakulacji, czyli wytrysku dochodzi już nawet przy niewielkiej seksualnej stymulacji (zdarza się to najczęściej przed penetracją lub wkrótce po rozpoczęciu penetracji pochwy).
Według nieoficjalnych statystyk, na problemy z przedwczesnym wytryskiem może narzekać nawet ponad 30% męskiej populacji. Przedwczesny wytrysk nie tylko w bardzo negatywny sposób odbija się na życiu seksualnym, ale również może powodować problemy w związku, czy przyczyniać się do pojawienia się u mężczyzny złego stanu emocjonalnego.

Dlaczego warto zdobyć żel Super Orgasm Stop? Przede wszystkim dlatego, że:
- w składzie żelu znalazły się jedynie niezwykle wyselekcjonowane składniki, działające stymulująco, pomagając jednocześnie w kontrolowaniu orgazmu, co zapewnia dłuższy, ale przede wszystkim bardziej satysfakcjonujący stosunek seksualny;
- w składzie żelu znalazły się jedynie składniki pochodzenia naturalnego, a sam preparat zaczyna działać tuż po wchłonięciu;
- w Super Orgasm Stop znajdują się jedynie bezpieczne, odpowiednio przebadane składniki, dzięki czemu mężczyźni nie muszą obawiać się, o niepożądane skutki działania prepara;

- jego cena jest w zasięgu każdego.

Skuteczność Super Orgasm Stop polega przede wszystkim na bardzo starannym opracowaniu jego formuły, czyniąc produkt unikalnym, na tle innych preparatów, wykazujących się zbliżonym działaniem. Kup już dzisiaj, a jutro paczka będzie u Ciebie.

Super Orgasm Stop ma właściwości znieczulające i zmniejszające podrażnienie błon śluzowych, co daje natychmiastowe uczucie świeżości i lekkiego, bardzo przyjemnego chłodu.

Najistotniejszą funkcję w całym składzie żelu pełni składnik, który odpowiedzialny jest za utrzymanie efektu nawilżenia. Co ważne, żel po nałożeniu w razie potrzeby można zmyć bez problemów z okolic intymnych - wystarczy do tego celu woda i delikatny środek myjący.

Jak uzywać Super Orgasm Stop? Należy nanieść niewielką ilość żelu na członka i bardzo dokładnie wmasować. Działa niemal natychmiastowo po wchłonięciu. Należy też zaznaczyć, że przy regularnym stosowaniu odczuwać będziemy długotrwałe efekty. 

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement.Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie.. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.