Strap on Dildo

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

   

  Strap-on dildo to wibrator/dildo przypięty do pasa/majtek, za pomocą którego kobieta może zagrać rolę dominującą, zarówno podczas stosunku heteroseksualnego (pegging) lub homoseksualnego. Strap-on dildo często zakłada działanie obustronne: mężczyzna odczuwa przyjemność z penetracji i stymulacji jego punktu G (męski punkt G znajduje się na głębokości ok. 5cm wewnątrz anusa), a kobieta czerpie satysfakcję z dominacji oraz rozkosz dzięki mniejszemu wibratorowi zamontowanemu po jej stronie pasa.

  Strap-on może mieć dwojaką konstrukcję. Te przeznaczone dla kobiet są zazwyczaj wygodną uprzężą lub innym rodzajem podtrzymania wyposażonym w wibrującego lub jedynie twardego i sterczącego penisa. Są również strap-ony przeznaczone dla mężczyzn, gdzie środek sztucznego członka jest pusty, by mogli oni schować w nim swój własny sprzęt. Dzięki temu mężczyzna może poprawić parametry swojego małego przyjaciela, a kobieta zaznać pełniejszej i głębszej penetracji bez uciekania się do solowej zabawy z wibratorem.

  Każdy strap-on znajdujący się w naszej ofercie został wykonany z dobrej jakości materiałów, delikatnych dla okolic intymnych oraz niezwykle miękkich, by uprzyjemnić cały proces stymulacji. Można je używać z lubrykantami wodnymi, które jako jedynie nie stwarzają zagrożenia uszkodzenia powierzchni gadżetu.

  Szelki w strap-onach można dowolnie regulować, a rozmiary części penetracyjnej zawsze podane są w opisie, więc nie powinno być problemu z niedoszacowaniem lub przeszacowaniem parametrów produktu!

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z elementami asortymentu w tej kategorii oraz do zakupów – chętnie odpowiemy również na wszelkie pytania lub pomożemy złożyć zamówienie.