Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Spanish Love Drops Secrets 30 ml - hiszpańska mucha w kroplach pełnych energii erotycznej

 

Magiczne krople, pełne niepohamowanej energii seksualnej - dla kobiet i mężczyzn. Nie ma chyba organizmu, który potrafiłby oprzeć się ich potężnej mocy. Wystaczy kilka kropel hiszpańskiej muchy do napoju, a od razu wszystko wokół zaczyna mieć podtekst erotyczny. Formuła oparta o wysokie stężenie L-argininy oraz witaminę C sprawi, że zarówno ciało jak i umysł będą nakierunkowane tylko na jedną aktywność.

 

Cechy:

  • Poprawia sprawność seksualną u mężczyzn
  • Pobudza pożądanie seksualne
  • Wyraźnie podnosi libido u Pań
  • Poprawia ukrwienie sfer intymnych

 

Czy hiszpańska mucha naprawdę działa? Kup ją w naszym sklepie i się przekonaj - niska cena, najwyższa jakość, błyskawiczna realizacja!

Oddajemy w Państwa ręce sekret hiszpańskiej muchy, legendarnego afrodyzjaku znanego na całym świecie. To unikatowy produkt, który stymuluje popęd seksualny w sposób naturalny i zapewnia dodatkową energię seksualną.

 

Wykorzystaj te krople w swojej sypialni i ciesz sie pełnią życia.

 

Hiszpańska mucha, jak podawać: 3ml (15kropel) hiszpańskiej muchy do napoju lub pod język na 30min przed stosunkiem.

 

*Należy pamiętać, że suplement diety już w swej definicji zakłada działanie różne w każdym przypadku, które zależne jest od indywidualnych predyspozycji. Efekty mogą się więc różnić w zależności od stanu organizmu osoby stosującej suplement. W razie wystąpienia reakcji alergicznych należy przerwać kurację. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

Zaloguj się
2016-01-14 19:44:18 - Calisto

Poprawia znacznie witalność organizmu co można wyczuć ;-) Poza tym poprawia ukrwienie miejsc intymnych co dla mnie jest bardzo ważne. Naprawdę polecam.

2016-01-22 12:14:09 - Calisto

Poprawia znacznie witalność organizmu co można wyczuć ;-) Poza tym poprawia ukrwienie miejsc intymnych co dla mnie jest bardzo ważne. Naprawdę polecam.