Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: cobeco

Spanish Fly Raspberry to wyjątkowa hiszpańska mucha, o zmysłowym smaku malin!

 

Jak działa hiszpańska mucha?

  • Skutecznie poprawia libido u Pań i Panów!
  • Ogromne pożądanie, które wyzwoli w Was niezwykłą namiętność!
  • Fala podniecenia, zalewające Wasze ciała!
  • Ochota na seks, niezależnie od sytuacji!
  • Szansa na odnowienie Waszego życia seksualnego i ponowne podkręcenie temperatury w Waszej sypialni!
  • Możliwość znacznie skuteczniejszego podrywu i zyskania wyższych umiejętności w dziedzinie uwodzenia!
  • Zmysłowy smak słodkich malin!     

 

Brzmi kusząco? Jasne, przecież Spanish Fly Raspberry to suplement diety, który kompleksowo wpływa na libido obojga partnerów, niezależnie od płci użytkownika. Od tej chwili możesz zdobyć serce i rozpalić zmysły kogo tylko zechcesz!

 

Wiele czynników może osłabić libido, które warto podkręcić ponownie. Do najczęściej występujących należą między innymi: wiek, ewentualne choroby i gorszy stan zdrowia, stosowanie używek, nieodpowiedni sposób odżywiania się, zbyt duże zmęczenie lub stres.

 

Seks jest ważny, zarówno dla każdego człowieka z osobna, jak i stabilności danego związku. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że udane i satysfakcjonujące życie seksualne jest fundamentem i budulcem każdych, zmysłowych i bliskich relacji między partnerami?

 

Daj sobie szansę na skorzystanie z wyjątkowych właściwości tej hiszpańskiej muchy i zostańcie kochankami jak z filmów i książek!

 

Pojemność: 15 ml

 

Hiszpańska mucha jak podawać?

Ulokować kilka kropel pod językiem lub w szklance z napojem i w ciągu kilku chwil cieszyć się efektami nadciągającej fali pożądania!

 

Pragniesz kupować tylko sprawdzone suplementy po jak najniższej cenie? Sprawdź opinie o naszym sklepie i pozwól nam sobie pomóc!

 

* Nie każdy organizm reaguje tak samo na kurację suplementami, dlatego nasza firma nie może zapewnić osiągnięcia konkretnych efektów. Przed użyciem, nanieść odrobinę preparatu na skórę np. przedramienia, w celu upewnienia się, że nie wystąpią żadne reakcje alergiczne. W razie ich wystąpienia należy przerwać stosowanie. Zdjęcia zamieszczone na stronie są wyłącznie zdjęciami poglądowymi i zastrzegamy sobie prawo do zmiany opakowania produktu po wprowadzeniu takiej zmiany przez producenta.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.