Sondy i korki do cewki moczowej

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Sondy do cewki moczowej i korki o podobnej funkcjonalności mają podwójne zastosowanie – stymulują męski członek, zapewniając niespotykane dotychczas doznania, a także opóźniają wytrysk, dzięki czemu przyjemność może trwać dużo dłużej. Oferowane przez nas sondy do cewki moczowej są wykonane w taki sposób, by idealnie dopasowywać się do kształtu cewki męskiej cewki. Ringi zakładane na penisa uniemożliwiają niekontrolowane przemieszczanie się sond i korków. Gadżety zostały wykonane z wysokiej jakości polerowanej stali medycznej i nie zawierają niklu, dzięki czemu nie powodują uczuleń.

Niektóre modele w tej kategorii zakończone są podłużną sondą, inne zaś kulką pełniąca raczej rolę korka. Rzecz jasna, sondy do cewki moczowej są raczej przeznaczone dla osób, które dość dobrze poznały już swoje ciało, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by zakupić je również do pierwszych prób z tego typu doznaniami. Komfort użytkowania naszych korków i sond do cewki moczowej jest na bardzo wysokim poziomie, tak samo jak jakość ich wykonania.


Ponadto znajdują się tu również sondy do cewki moczowej marki Mystim przeznaczone nie tylko do zwykłej stymulacji waginalnej czy analnej, ale i do pobudzania podczas stosunku przy pomocy krótkich impulsów elektrycznych. Takie produkty, użyte w odpowiednim momencie mogą dać obojgu partnerów silniejszy i dłuższy orgazm, co jak wiadomo przekłada się bezpośrednio na satysfakcję z życia seksualnego.

Warto mieć świadomość, że jako renomowany sklep, który od wielu lat funkcjonuje na rynku akcesoriów erotycznych, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zaoferować klientom wyłącznie najlepsze sondy do cewki moczowej spod szyldu topowych producentów i dystrybutorów.