Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: Titus Range (UK)

Producent Titus Range prezentuje swój nowy produkt: Princess Wand Hollow 32 mm. Niech was nie zmyli nazwa: jest to penis wand, czyli sonda do cewki moczowej dla jednych z najbardziej wyrafinowanych, a przy tym nieznanych badaczy ludzkich uciech.

 

Ta zabawka, zwana też niekiedy dilatorem, służy do sprawiania sobie przyjemności w sposób dość niezbadany dla dużej ilości ludzi. Rozpoczynamy poprzez wprowadzenie końcówki sondy w głąb cewki moczowej, później delikatnie rozpychamy się od środka i kierujemy wand głębiej. Ważne jest, aby się nie spieszyć, proces ten ma być przyjemnością, nie karą (chyba że lubisz się tak bawić - mimo wszystko wciąż uważaj, nawet jeśli to nie jest twój pierwszy raz).

 

Twoja rozkosz ma inną definicję. Chcesz zaznać innego rodzaju ekstazy, a my chcemy Ci to umożliwić. Seksualny świat jest pełen niezbadanych tajemnic, nowości oraz przyjemności i warto  go dogłębnie testować, gdy tylko coś przykuje Twoją uwagę. Możesz dzięki temu znaleźć zajęcie na długie godziny.

 

Sonda wykonana jest z wysokiej jakości polerowanej stali medycznej, wolnej od niklu. Jest pusta w środku, a u góry posiada wygodny ring podtrzymywany przez dodatkowe łączenie. Całość schowana w poręcznym opakowaniu. Według opinii osób lubujących się w soundingu, a także medyków, lepiej kupić produkt wykonany z bezpiecznych materiałów, niż próbować przedmiotów codziennego użytku pełnych zanieczyszczeń.

 

Nasz sklep oferuje tę, a także wiele innych zabawek, w atrakcyjnej cenie.

Parametry techniczne:

Materiał: polerowana stal medyczna, bez niklu

Długość sondy: 120 mm

Szerokość sondy: 8 mm