Rękawiczki do masażu

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

 

W tej kategorii można znaleźć innowacyjne produkty służące do masażu, których jeszcze nie było na Polskim rynku. Dzięki wibrującym rękawiczkom do masażu będziesz mógł/mogła zarówno dawać niespotykaną rozkosz ukochanej osobie, jak i samemu przeżyć przyjemność płynącą z dawania.

Nie ma nic przyjemniejszego niż dotyk dłoni bliskiej osoby. Znajomość ciała partnera lub partnerki pozwala nam tu więc nie tylko pomóc się odprężyć zmęczonym mięśniom, ale i poczuć intymna wręcz bliskość w związku. Jeśli więc dodamy do tego delikatne wibracje to kontakt ten ma wielkie szanse stać się jeszcze bardziej stymulujący.

Rękawiczki do masażu z naszej oferty zasilane są przez wymienne baterie i posiadają odrębne układy wibracyjne na palcach i na środku dłoni. Dzięki temu możecie różnicować pieszczoty i drażnić się ze swoją druga połówką. Kolejna zaletą produktów w tej kategorii jest fakt, iż można ich używać wspólnie z olejkami do masażu, kremami, żelami czy specjalnymi balsamami. Dla osób zainteresowanych masażem w wodzie również mamy dobrą wiadomość – rękawiczki do masażu firmy Fukuoku są w pełni wodoodporne.

Dla fanów elektrostymulacji również przygotowaliśmy coś ciekawego – rękawiczki do masażu, których magiczny dotyk powoduje przeskok krótkiej wiązki prądu pomiędzy waszymi ciałami. Jest to świetna alternatywa do innych akcesoriów z tej kategorii i może stanowić przyjemne wprowadzenie w świat doznań płynących z wykorzystania impulsów o niskim napięciu do pobudzania ciała i zwiększenia jego wrażliwości na dotyk.


Rękawiczki do masażu z najwyższej półki powinna wyróżniać zarówno odpowiednia funkcjonalność, jak i możliwość zagwarantowania nieopisanej przyjemności ukochanej osobie. Jakość oferowanych przez nas rękawiczek do masażu jest wręcz niespotykana, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.