Pulsatory

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  

Pulsatory to gadżety oferujące całkowicie nowe, pełniejsze doznania dzięki unikalnemu napędowi - jako jedyna zabawka erotyczna na świecie - zamiast wibrować, cały wykonuje ruch pulsacyjny w przód i w tył. Unikalna technologia umożliwia nieporównywalnie intensywniejsze wrażenia zmysłowe, bardziej zbliżone do naturalnych. Gwarancja pełnej satysfakcji: każdy poziom "pulsowania" przynosi inne efekty. Zasada jest taka: im niższa częstotliwość, tym większa siła "pchnięć". Być może zakup jednego z tych nowatorskich przyrządów przyczyni się do rewolucji w Twojej sypialni.

Za produkcję tych innowacyjnych gadżetów erotycznych odpowiada marka FUN FACTORY
jeden z liderów w polskiej branży erotycznej. Zaletami pulsatorów są:
- niezwykle intensywne doznania, które w każdym innym wypadku możesz jedynie przeżyć podczas stosunku z partnerem,
- pulsatory posiadają możliwość kontroli natężenia i mocy pulsacji (najniższy poziom da ci wrażenie najmocniejszych „pchnięć”),
- dziecinnie prosta obsługa, pozwalająca skupić się na chwilach zabawy,
- możliwość blokady pulsatorów w celu dyskretnego transportu,
- kształt urządzenia sprzyja zabawom zmierzającym do odnalezienia i doprowadzenia do drżenia kobiecego punktu G,
- 100% wodoodporności,
- jedyny taki napęd na rynku (niezwykle wytrzymały mechanizm pulsacyjny),
- łatwy w pielęgnacji i utrzymaniu czystości,
- daje realne odczucie ruchu wewnątrz kobiecego ciała (fala przyjemności przebiega cyklicznie do przodu i do tyłu urządzenia)
- można korzystać z niego bez użycia rąk.


Pulsatory, choć nie należą do najtańszych akcesoriów erotycznych, to niewątpliwie należą do czołówki jeśli chodzi o przyjemność związaną z urozmaiceniem zabaw w sypialni. Występują one nawet w typie „króliczek” (MISS BI), co daje kobiecie nie tylko bardziej naturalna stymulację, ale i jednoczesne pieszczoty w aż trzech kluczowych punktach – ścianek pochwy, wejścia do pochwy oraz anusa lub łechtaczki. Eleganckie i stonowane kolory tego asortymentu to dodatkowy plus tej części naszej oferty.

Serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem – nasze pulsatory to perspektywa niebywale zmysłowej i namiętnej zabawy.