Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: FUN FACTORY

Daj sobie poczuć zupełnie nowe doznania z nowoczesnym gadżetem wysokiej jakości marki Fun Factory – Stronic Eins!

 

Jeżeli masz doświadczenie z wibratorami, jednak nie mogły Cię dostatecznie zaspokoić, nie przejmuj się, ponieważ istnieją urządzenia, które zrewolucjonizowały świat zabawek erotycznych! Mowa tutaj oczywiście o pulsatorach. Czym są? To urządzenia, które wyglądają zupełnie tak samo, jak wibratory, jednak ich działanie jest zgoła inne. Posiadają mechanizm, który zamiast wibrować, porusza urządzenie w przód i w tył – czyli tak, jak bywa w przypadku seksu z partnerem. Bez użycia rąk będziesz w stanie przeżyć najwyższej jakości doznania, które wyniosą Cię na wyżyny rozkoszy! Tak naturalne przeżycia nie były wcześniej możliwe! Nie czekaj, tylko przetestuj Fun Factory – Stronic Eins!

 

Poczuj się, jakby wymarzony mężczyzna był obok Ciebie!

 

Żaden inny gadżet erotyczny nie pozwoli Ci na tak cudowne przeżycia. Fun Factory – Stronic Eins jest niezwykle skutecznym rozwiązaniem, jeżeli miałaś wcześniej problemy z osiągnięciem orgazmu. Nie martw się, zaspokoisz się dokładnie w taki sposób, w jaki chcesz. Weź sprawy w swoje ręce i szczytuj bez końca! Jeszcze większy komfort zapewni Ci fakt, że zależnie od Twojego nastroju możesz regulować częstotliwość i siłę pchnięć. Szeroki wybór programów uniesie Cię na wyżyny intymnych doznań. Mocny napęd nie zawiedzie Cię nawet w największych chwilach pragnienia. Zaspokojenie seksualne jest nie tylko bardzo przyjemne, ponieważ wpływa dobrze na zdrowie i redukuje stres! W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko dzieje się szybko – ludzie są narażeni na poszarpane nerwy, a jednym ze sposobów na to jest rozładowanie napięcia seksualnego. Każda kobieta zasługuje na relaks i niebywałą rozkosz! Możesz zablokować przyciski urządzenia, żeby pulsator się nie włączył w trakcie transportu. Intuicyjny panel sterowania składający się z trzech przycisków tym bardziej ułatwi Ci obsługę Fun Factory – Stronic Eins.

 

Ten niezwykły pulsator marki Fun Factory – Stronic Eins posiada nowoczesną technologię Click'N'Charge, która polega na ułatwionym ładowaniu akumulatora. Wystarczy, że przyłożysz do urządzenia magnetyczną końcówkę – i gotowe, gadżet się ładuje. Pełna bateria pozwoli Ci na trzy godziny doskonałej zabawy! Mało tego, za pomocą tej ładowarki naładujesz każde urządzenie firmy FUN FACTORY, jeżeli też zostało stworzone w oparciu na tej technologii. Powłoka Fun Factory – Stronic Eins jest zrobiona z silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Jest to materiał bezpieczny dla skóry i niezwykle przyjemny w dotyku.

 

Żebyś mogła jeszcze mocniej odczuwać przyjemność z zabawy za pomocą Fun Factory – Stronic Eins – pamiętaj o odpowiednim nawilżeniu swoich intymnych stref. Dlatego zaopatrz się w dobry lubrykant na bazie wody – świetnie sprawdzi się produkt tego samego producenta – Fun Factory – TOYFLUID. Dbaj o higienę swojego pulsatora! W tym celu myj go przed i po każdym użyciu. Możesz użyć wody i dobrego mydła antybakteryjnego, jednak lepiej sprawdzi się dedykowany środek do higieny gadżetów erotycznych Fun Factory – CLEANER.

  

Parametry techniczne:

kolor: fiolet

materiał: silikon medyczny bez ftalanów

zasilanie: akumulator (kabel USB w zestawie, brak kostki USB do sieci)

funkcje: 10 trybów pracy

długość: 238mm

szerokość: 35-45mm

zawartość opakowania: pulsator Fun Factory – Stronic Eins, ładowarka C'N'C USB, instrukcja