Wczytuję dane...

BON4 (NL)

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Jeśli jesteś kobietą, która ceni sobie władzę i kontrolę nad swoim facetem, mając świadomość, że będzie wierny i oddany wyłącznie tobie, nie mogłaś trafić lepiej. Pasy cnoty od BON4 to niepowtarzalna szansa na zagwarantowanie sobie niezbitego dowodu wierności ze strony każdego mężczyzny. Już raz zawiódł twoje zaufanie? A może nie chcesz puszczać go samego w delegację? Od tej chwili nie musisz się martwić, renomowany producent akcesoriów erotycznych BON4 stworzył serię gadżetów, dzięki którym możesz dać sobie pewność, że twój facet będzie myślał tylko tobie.

Pasy cnoty od BON4 doskonale sprawdzają się w przypadku zabaw i igraszek o charakterze BDSM, a naprawdę wielu kochanków uwielbia wykorzystanie elementów kontroli czy dominacji w sypialni. Pamiętajcie, że świat nie ma nic przeciwko wynagradzaniu odważnych, zatem jeżeli kiedykolwiek marzyliście o odrobinie pikanterii, akcesoria tej wyjątkowej marki zostały stworzone z myślą o was. Te niespotykanej jakości pasy cnoty posiadają otwory umożliwiające oddawanie moczu i są bardzo wygodne – chyba nie chcecie zrobić krzywdy waszemu skarbowi? Wydaje nam się, że wystarczająco karą jest uwięzienie go w klatce, czyż nie?

W trosce o komfort i satysfakcję każdego klienta, współpracujemy wyłącznie z dystrybutorami marek wykorzystujących najlepsze dostępne na rynku materiały. W ten właśnie sposób w naszej ofercie znalazły się pasy cnoty, pierścienie do pasów cnoty czy korki analne od BON4. Część akcesoriów wykonana jest z wysokiej klasy silikonu jakości medycznej, inne zaś ze stali nierdzewnej. Zapasowe pierścienie do pasów cnoty to obowiązkowy element wyposażenia sypialni każdego wielbiciela zmysłowej dominacji, przejmowania kontroli oraz... oddawania jej partnerowi.

Z czego wynika wyjątkowość korków analnych? Przede wszystkim z faktu, że są to produkty o charakterze unisex, a więc mogą mieć fantastyczny wpływ na życie seksualne obojga partnerów. Faceci często obawiają się pieszczot tej niezwykle uwrażliwionej strefy erogennej, jednak całkowicie niesłusznie – stymulacja prostaty to perspektywa najsilniejszych orgazmów w ich życiu.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą marki Titus Range i zachęcamy do kontaktu – w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, z miłą chęcią pomożemy dokonywać wyboru właściwych pasów cnoty, pierścieni do pasów cnoty czy korków analnych.