Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Jeżeli zapytany o to, z czym kojarzą Ci się prezerwatywy, odpowiadasz „przykra konieczność”, to znaczy, że jeszcze nie miałeś okazji dać szansy prezerwatywom SKYN, które otworzą przed Tobą świat zupełnie nowych doznań! Są to prezerwatywy, które dzięki zastosowaniu ultracienkiego materiału pozwalają naprawdę odczuć ciało partnera w trakcie stosunku, dzięki czemu można doświadczyć bliskości na nieznanym wcześniej poziomie.  

 

Załóż komfortową prezerwatywę i... zapomnij o jej istnieniu, ciesząc się seksem na najwyższym poziomie! Zapewnia to zastosowana przy produkcji prezerwatyw SKYN technologia Sensoprene™, dzięki której poliprozen, z którego są produkowane jest ledwie wyczuwalny. Wygodny kształt oraz dodatkowe nawilżenie prezerwatyw SKYN Ekstra Nawilżane sprawi, że oboje partnerów nie odczuje najmniejszego dyskomfortu w trakcie stosunku.  

 

Jeżeli istnieją nawilżacze, których zawsze mieliście ochotę użyć, ale nie można było ich stosować z lateksem – z prezerwatywami SKYN nie jest to problem! Fanami SKYN są również osoby uczulone na lateks, które dzięki poliprozenowi mogą teraz bez przeszkód uprawiać bezpieczny i niezwykle przyjemny seks.

Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    3

  • materiał: 

    poliizopren