Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: unimil (pol)

Opakowanie: 10 sztuk

 

Używając prezerwatyw, na pewno niejednokrotnie miałeś do czynienia z sytuacją, w której mocno utrudniły Ci uzyskanie wymarzonych wrażeń w trakcie stosunku. Jednak prezerwatywy, w których ciężko cokolwiek poczuć to już przeszłość! Unimil jest liderem w zakresie produkcji prezerwatyw, który wprowadził na rynek prawdziwy hit! Wykonane z niezwykle cienkiego materiału, prezerwatywy SKYN Ekstra Nawilżone nielateksowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by pozwolić noszącym je osobom poczuć naturalne ciepło w trakcie stosunku. Sprawi ono, że na pewno nie będziesz chciał wracać do lateksu!

 

SKYN Ekstra Nawilżone nielateksowe to bezpieczeństwo i moc wrażeń. Zapewnione w nich nawilżenie, umożliwi jeszcze bardziej przyjemny i komfortowy stosunek, który da ogromną satysfakcję obojgu partnerom.

 

Cienkość materiału, z którego zostały wykonane bynajmniej nie oznacza, że brakuje mu wytrzymałości! Używając prezerwatyw nielateksowych nie musicie rezygnować ani z przyjemności, ani z bezpieczeństwa.

 

Osoby z całego świata, które zrezygnowały z lateksu na rzecz poliprozenu potwierdzają, że jest to sposób, by zdecydowanie polepszyć życie seksualne. Warto do nich dołączyć!
Zapraszamy do zakupów! Sklep erotyczny Świat doznań to gwarancja najwyższej jakości i najniższej ceny, o czym świadczą liczne pozytywne opinie.

PREZERWATYWY

  • ilość sztuk w opakowaniu: 

    10

  • materiał: 

    poliizopren