Prezerwatywy po 3 i 4 sztuki

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

To prezerwatywy w najpopularniejszych opakowaniach, które dzięki niewielkiemu rozmiarowi możesz nosić zawsze przy sobie. Możesz tu znaleźć produkty odpowiadające Twoim potrzebom i preferencjom, na przykład prezerwatywy wydłużające stosunek czy zwiększające siłę doznań seksualnych prezerwatywy z wypustkami i prążkami, a nawet świecące w ciemności, które zaskoczą Twoją partnerkę. Wszystkie z nich – prezerwatywy lateksowe, prezerwatywy nielateksowe i prezerwatywy dla kobiet – to produkty sprawdzonych firm: Durex, Unimil i Pasante, zapewniające pełne bezpieczeństwo i dające Ci poczucie pewności.

W tej kategorii znajdziesz nie tylko prezerwatywy w uniwersalnym rozmiarze, ale i kilka modeli dla panów, których natura obdarzyła nieco większym sprzętem. Jeśli zależy ci na naturalnych doznaniach możesz wybrać jeden z modeli ściśle przylegających (mniejsza średnica), a na nudę w sypialni przydadzą się wypustki oraz różne smaki (np. coca-coli czy gumy balonowej) Nie tylko wielkość, ale i grubość prezerwatyw jest ważna dla komfortowego użytkowania. Jeśli nie planujesz założenia rodziny to polecamy te z pogrubionymi ściankami oraz dodatkowym środkiem plemnikobójczym – prezerwatywy lateksowe lub prezerwatywy nielateksowe.

Nasz asortyment to nie tylko prezerwatywy lateksowe – z naszej oferty mogą skorzystać również osoby uczulone na lateks, gdyż posiadamy wszystkie modele prezerwatyw nielateksowych z serii UNIMIL SKYN. Dokładamy starań, aby kompleksowo poprawić życie seksualne naszych klientów, dlatego oferujemy także prezerwatywy dla kobiet, produkt unikalny i wyjątkowy. Zarówno klasyczne prezerwatywy, jak i prezerwatywy dla kobiet to zabezpieczenie z najwyższej półki.