Prezerwatywy po 12 sztuk

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

Ta kategoria zawiera duży wybór prezerwatyw, wśród których łatwo znajdziesz takie, które będą odpowiadać Twoim potrzebom. Możesz wybrać produkty o anatomicznym kształcie, idealnie przylegające do penisa, a także takie, które przedłużają stosunek czy zapewniają niezwykłe doznania dzięki wypustkom i prążkom. Polecamy także prezerwatywy smakowe, dodatkowo nawilżane oraz ultracienkie (zarówno prezerwatywy lateksowe, jak i prezerwatywy nielateksowe). Ekonomiczne opakowania po 12 sztuk pozwolą Ci mieć pewność, że nie zabraknie Ci prezerwatyw w najmniej oczekiwanym momencie.

By zadbać o potrzeby naszych klientów dodaliśmy do oferty również ekonomiczne opakowania prezerwatyw, cztery razy większe niż te tradycyjne i kieszonkowe. Dzięki temu otrzymujecie ten sam produkt jednak w atrakcyjniejszej cenie i ilości, która starczy wam na dłużej. Wystarczy jedynie, że znajdziecie te, które najbardziej odpowiadają waszym potrzebom, gdyż w tej kategorii zgromadziliśmy wszystkie modele najpopularniejszych i najlepszych jakościowo prezerwatyw lateksowych i prezerwatyw nielateksowych – Durex, Unimil, Pasante, YESforLOVE oraz inspirowane bestselerową powieścią erotyczną ostatnich lat, prezerwatywy Fifty Shades of Grey.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko klasyczne prezerwatywy lateksowe, ale również:
- prezerwatywy nielateksowe,
- lateksowe-smakowe,
- rozgrzewające,
- z dodatkowym nawilżeniem,
- prezerwatywy o zwiększonej grubości ścianek,
- poszerzone lub zwężone.

Wszystkie prezerwatywy lateksowe oraz prezerwatywy nielateksowe od Durex, Unimil, Pasante oraz pozostałych renomowanych producentów to środki antykoncepcyjne z najwyższej półki. Rynek prezerwatyw nie ma przed nami tajemnic, bowiem od wielu lat dbamy o satysfakcję naszych klientów. Zarówno Durex, Unimil, Pasante, jak i inne marki znajdujące się w tej kategorii to gwarancja doskonałej jakości.