Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: pasante (uk)

Prezerwatywy Pasante - Unique (1 op./ 72 szt.) to połączenie niezawodności oraz niezwykle cienkiego materiału. Są one wykonane z ultra-cienkiej żywicy syntetycznej. Nie posiadają w swoim składzie lateksu, czy też innych związków, które mogłyby powodować uczulenie, czy też podrażnienia. Jest to produkt renomowanej marki, który zdobył zwolenników na całym świecie. Na uwagę zasługuje również eleganckie i solidne opakowanie imitujące kartę kredytową. Warto również wspomnieć również o tym, że pudełko zawiera aż 72 sztuki prezerwatyw. Taki zakup jest niezwykle ekonomiczny - oszczędza się nie tylko pieniądze, ale również czas. Jednorazowy zakup dużej ilości sztuk jest bardzo komfortowy - przez długi okres nie trzeba martwić się o ponowne złożenie zamówienia. Jest to świetna opcja dla osób ceniących sobie spokój i wygodę.

Prezerwatywy tej marki są tak cienkie, że niemal niewyczuwalne. Podczas stosunku można poczuć się zupełnie tak, jakby ich nie było. Nie przeszkadzają zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Ich ogromnym atutem jest fakt, że są zarówno delikatne, jak i bardzo mocne. Podczas namiętnych igraszek nie trzeba obawiać się o uszkodzenia tworzywa, czy też jego pęknięcia. Ponadto prezerwatywy mogą być stosowane ze środkami nawilżającymi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać również preparatów na bazie tłuszczów. Produkty nie mają w sobie lateksu, więc nie rozpuszczają się pod wpływem np. olejków nawilżających.
Prezerwatywy dostarczają ogromnej frajdy, a także przyjemności. Dzięki nim seks stanie się prawdziwą przyjemnością. Użytkownicy mogą uniknąć stresu związanego z niepewnym zabezpieczeniem. Produkty Pasante - Unique są na tyle niezawodne, że można stosować je w niemal każdej sytuacji. Jest to prawdziwa gratka dla osób, które lubią podczas seksu stosować różnego typu środki nawilżające. W tym temacie nie ma żadnych ograniczeń, tak jak np. w przypadku standardowych prezerwatyw lateksowych. Takie zabezpieczenie pozwala czerpać prawdziwą radość z seksu, a także daje wiele możliwości, które dotąd były niemożliwe.

Kolejnych plusem prezerwatyw Unique jest to, że nie posiadają one żadnego zapachu. Jest to szczególnie ważne dla osób wrażliwych, którym przeszkadza sztuczny zapach większości produktów dostępnych na rynku. Sprawia to, że seks jest jeszcze lepszy. Można poczuć się zupełnie tak, jak podczas igraszek bez zabezpieczenia.
Zaletą jest elastyczne dopasowywanie się prezerwatywy do kształtu oraz długości penisa. Jest to produkt, który anatomicznie dostosuje się do indywidualnych potrzeb. Idealnie przylegają, ale nie zsuwają się podczas zabawy. Nie trzeba ich poprawiać nawet w przypadku niezwykle intensywnych igraszek. Dają maksimum swobody, a także zapewniają mocne doznania.
Prezerwatywy nie mają koloru. Ich miękka powłoka jest zupełnie przezroczysta, co wygląda na członku bardzo naturalnie. Ponadto zakładanie produktu jest niezwykle bezproblemowe oraz szybkie. Dzięki temu zakładanie zabezpieczenie nie zepsuje nastroju, a także nie będzie irytujące.


Min. długość: 180mm
Szerokość u podstawy: 60mm
Średnia grubość: 15 mikronów

Zalecamy używanie wyłącznie z lubrykantami na bazie wody.