Prezerwatywy - opakowania zbiorcze

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

 

W tej kategorii znajdziesz prezerwatywy w dużych opakowaniach – pakowane po 144, a nawet 288 sztuk (tzw. opakowania zbiorcze), które zapewnią Ci komfort psychiczny i bezpieczeństwo podczas stosunków przez długi czas. To zarówno prezerwatywy klasyczne czy prezerwatywy smakowe, jak i takie, które zainteresują miłośników erotycznych ciekawostek: prezerwatywy z motywami piłkarskimi czy młodzieżowymi wzorami. Wszystkie z nich zostały rygorystycznie przetestowane w laboratoriach. W tej kategorii znalazła się także nowość – prezerwatywy dla kobiet w opakowaniach zbiorczych.

Prezerwatyw z tej kategorii możecie używać zawsze i wszędzie. Ich budowa przeznaczona jest więc zarówno do tradycyjnej penetracji, jak i do nieco odważniejszych prób zgłębienia doznań płynących z seksu analnego. Wszystkie prezerwatywy w opakowaniach zbiorczych z tej części asortymentu posiadają bardzo dobre nawilżenie, które bezbłędnie uchroni wasze ciała przez nieprzyjemnymi otarciami oraz pozwoli cieszyć się maksymalną przyjemnością płynącą z wzajemnej bliskości. Prezerwatywy w dużych opakowaniach, czyli opakowania zbiorcze, które znajdziesz w naszym sklepie są niezwykle ekonomiczne więc otrzymujesz niepowtarzalną okazję do oszczędności bez konieczności rezygnowania z dobrej jakości właściwej dla najpopularniejszych marek kondomów (np. prezerwatywy Pasante).


Budując naszą ofertę, postawiliśmy przede wszystkim na dwa filary – jakość oraz różnorodność. Dzięki trosce o ulokowanie w asortymencie produktów z najwyższej półki, a do takich należą oferowane przez nas prezerwatywy w dużych opakowaniach, mamy świadomość, że wybór Świata Doznań to gwarancja satysfakcji. Jeśli chodzi o różnorodność, włożyliśmy wiele wysiłku, aby móc zaproponować wam nie tylko klasyczne prezerwatywy, ale również prezerwatywy smakowe czy prezerwatywy dla kobiet. Prezerwatywy smakowe to unikalna szansa na skorzystanie z ulubionego aromatu i nuty zapachowej, natomiast prezerwatywy dla kobiet są wyjątkowym, innowacyjnym produktem.