Prezerwatywy nielateksowe

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Ta kategoria zawiera prezerwatywy nielateksowe - odpowiednie dla osób, które są uczulone na lateks. Prezerwatywy Unimil SKYN w tej kategorii zostały wykonane z żywicy syntetycznej lub w technologii Sensoprene™, z ledwie wyczuwalnych materiałów, które charakteryzują się jednocześnie bardzo dużą wytrzymałością. Wśród prezerwatyw nielateksowych znajdziesz produkty renomowanych firm: Unimil i Pasante, między innymi prezerwatywy nielateksowe dodatkowo nawilżane, w rozmiarze Large i Extra oraz nowość na rynku – prezerwatywy przeznaczone dla kobiet.

Dodatkowo umieściliśmy tutaj różne wielkości opakowań, byś mógł dobrać ilość prezerwatyw nielateksowych do swoich potrzeb. Nie musisz kupować od razu opakowania zawierającego 10 szt. Poręczne i kieszonkowe pudełeczko z trzema prezerwatywami w zupełności powinno ci wystarczyć do testów. Ważną zaletą prezerwatyw nielateksowych jest fakt, iż ich wytrzymałość nie odbiega od tego co oferują produkty tradycyjne, wykonane z tego surowca. Za to jeśli chodzi o naturalność doznań płynących ze stosunku, to zamienniki, jak np. poliuretan, sprawują się o wiele lepiej.

Znajdziesz tutaj pełną ofertę prezerwatyw nielateksowych, czyli prezerwatyw Unimil SKYN i to w cenie o wiele niższej niż w sklepie stacjonarnym (i z dyskretniejszą obsługą). Prezerwatywy Unimil SKYN to antykoncepcja z najwyższej półki, wyróżniają się bowiem znakomitą jakością.