Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex (uk)

Durex Performance Intense to prezerwatywy stworzone z myślą o parach, którym zależy na jak najlepszym zgraniu skutkującym długimi, przyjemnymi stosunkami. Zawierają bowiem środek zwany benzokainą, którego działanie pozwala mężczyźnie na opóźnienie wytrysku, a także wypustki zaprojektowane, by wzmocnić doznania kobiecie. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie niezwykle intensywnego, wspólnego orgazmu, który niezwykle zbliży partnerów do siebie i da obojgu ogromną satysfakcję. Pary, które chcą zwiększyć zadowolenie ze współżycia powinny koniecznie zainteresować się tym świetnym produktem! 

Produktu należy stosować z ostrożnością. Konieczne jest unikanie kontaktu znajdującego się w nim środka z oczami i zmywanie go po użyciu. Zalecana jest konsultacja z lekarzem w przypadku, gdyby pojawiły się problemy skórne tudzież kłopoty z oddychaniem oraz sinienie warg.

 

Prezerwatywy Durex są zaprojektowane w sposób maksymalizujący komfort i bezpieczeństwo w trakcie stosunku. Wysokie standardy produkcji sprawiają, że zyskały bardzo duże uznanie wśród użytkowników z całego świata.

Szerokość nominalna 56 mm
3 sztuki

Napisz opinię
2017-03-20 21:03:08 - Atka

W istocie są kapitalne i potęgują doznania. Przekonałam sie o tym z moim chłopakiem na własnej ekhm skórze;).