Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 11.99 PLN
Producent: durex (uk)

Firma Durex wciąż wprowadza nowatorskie modele prezerwatyw, które pozwalają czerpać radość z pełnych namiętności momentów w optymalny sposób. Prezerwatywy Durex Close Fit zostały opracowane, by ściśle dopasowywać się do członka, dzięki czemu korzystanie z nich jest czystym relaksem! Dzięki ich prostym ściankom możliwe jest dokładne dopasowanie, które sprawia, że prezerwatywa świetnie trzyma się na członku, co ma duże znaczenie w trakcie intensywnych zbliżeń. Na tym nie kończą się atuty Durex Close Fit, wśród których należy wymienić również przyjemny zapach oraz rewelacyjny środek nawilżający, który poprawia komfort obojga partnerów.

 

Durex jest najbardziej znaną firmą produkującą prezerwatywy, której produkty już od 80 lat pozwalają na uprawianie seksu w sposób tak bezpieczny i komfortowy, jak to tylko możliwe. Renoma, którą cieszy się marka jest rezultatem dużej dbałości o jakość, dlatego kupując prezerwatywy firmy Durex, możecie być spokojni o bezpieczeństwo – firma zadbała o dokładne testy elektroniczne oraz dermatologiczne.

Napisz opinię
2017-03-20 21:01:44 - Patryk

Zawsze używam Durex - wiadomo, ale te chyba będą moimi ulubionymi prezerwatywami. Głównie ze względu na maksymalną przyjemność, jaką można uzyskać podczas kochania się w nich - bowiem naprawdę zostały fajnie nawilżone. Polecam!