Prezerwatywy

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

     

    Prezerwatywy dostępne w tej kategorii, oprócz swojej podstawowej funkcji, czyli zapobiegania ciąży oraz chorobom wenerycznym, zostały stworzone także po to, by wzmagać przyjemność podczas stosunku i urozmaicać życie erotyczne. Poszczególne rodzaje prezerwatyw mogą mieć pobudzające wypustki i rowki, być dodatkowo nawilżane lub posiadać oryginalny, owocowy zapach, a nawet świecić w ciemnościach. Posiadamy zarówno prezerwatywy lateksowe, jak i prezerwatywy nielateksowe, a także maski oralne, czyli nasz asortyment zadowoli każdego konesera tego rodzaju zabezpieczenia. Wybierz te, w których czujesz się najlepiej – dostępne są w opakowaniach po 3, 4, 12 lub nawet 144 sztuki.

    W naszym asortymencie mamy nie tylko prezerwatywy o regularnym i uniwersalnym kształcie, ale i zwężone (dla jeszcze lepszego dopasowania) oraz powiększone (dla bardziej wymagających panów). Kupując w naszym sklepie możesz liczyć na atrakcyjną cenę (taniej niż w sklepie stacjonarnym oraz dyskretnej) oraz szeroki wybór producentów prezerwatyw lateksowych oraz prezerwatyw nielateksowych – Durex, Unimil, Pasante, YESforLOVE czy też Fifty Shades of Grey.

    Mamy prezerwatywy cienkie – gwarantujące naturalność doznań – i grubsze, które skutecznie ochronią was przed niechcianą ciążą. Dla osób aktywnych posiadamy pakiety zbiorcze liczące od kilkunasty do nawet 288 sztuk – jest to również bardzo ekonomiczne rozwiązanie, gdyż możesz zaoszczędzić na takiej ilości, nie tracąc nic na jakości.

    Oprócz prezerwatyw lateksowych znajdziesz tu również takie, które nie zawierają tego surowca, np. poliuretanowe prezerwatywy nielateksowe. Ich właściwości oraz wytrzymałość jest taka sama, a brak lateksu pozwala na ich użycie przez osoby uczulone na standardowy skład prezerwatyw. W naszym asortymencie można odnaleźć nie tylko prezerwatywy, ale również maski oralne, czyli produkt dedykowany entuzjastom miłości francuskiej. Maski oralne to niezwykle komfortowe i higieniczne rozwiązanie!