Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bathmate (uk)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax X30 (przezroczysta) to połączenie solidnego wykonania, niezawodnego działanie oraz wyjątkowej skuteczności. Innowacyjna technologia pozwala na znaczne powiększenie członka. Produkt przeznaczony jest dla mężczyzn, których długość członka nie przekracza 19 cm. Jest to całkowicie bezinwazyjna metoda powiększania penisa. Wystarczą jedynie regularne 15-20 minutowe ćwiczenia. Dla najlepszych rezultatów zaleca się stosowanie produktu podczas kąpieli lub w wodzie. Długość członka może zwiększyć się nawet o 2-7 cm. Dokładna wartość powiększenia zależy od indywidualnych predyspozycji. Należy dodać, że pompa Bathmate Hydromax X30 zdobyła uznanie wśród użytkowników z całego świata. Jej skuteczność potwierdzają liczne testy laboratoryjne, a także opinie użytkowników. Pompka stymuluje rozrost ciał jamistych znajdujących się w członku. Efekty mogą być naprawdę zadowalające.

Dlaczego warto skorzystać z możliwości, jakie daje pompka do powiększania penisa? Przede wszystkim dlatego, że jej działanie widoczne jest nie tylko fizycznie, ale również psychicznie. Zmienia ona myślenie na temat własnej męskości. Dodaje pewności siebie oraz odwagi do działania. Wyzbycie się kompleksów to podstawa udanego życia seksualnego. Współżycie nigdy nie będzie satysfakcjonujące, jeśli mężczyzna uważa swojego członka za zbyt małego i bezużytecznego.
Pompka pozwala nie tylko wydłużyć członka, ale również znacząco go pogrubić. Wszystko to sprawia, że będzie prezentować się on potężnie i efektownie. Wyeksponowaniu ulega również żołądź - główka penisa będzie okazała, a także intrygująca. Z pewnością zachwyci to nie tylko właściciela "sprzętu", ale również jego partnerkę. Dużym atutem jest również to, że pompka pozwala osiągnąć oraz utrzymać erekcję. Odnotowano, że regularne ćwiczenia przyczyniają się do poprawy jakości wzwodu. Penis nie opada nawet podczas najdłuższych erotycznych zabaw. Warto również dodać, że członek nabiera ponadprzeciętnej twardości, dzięki czemu możliwa jest intensywna penetracja. Jest to gwarancja nieopisanej przyjemności dla obojga partnerów. Dodatkowo ćwiczenia za pomocą pompki Bathmate Hydromax X30 niwelują problem przedwczesnego wytrysku. Można nauczyć się kontrolować swoje emocje, a także przedłużyć stosunek do maksimum. Polepszeniu ulega również intensywność orgazmu, który jest silny niczym trzęsienie ziemi. Wytrysk będzie dłuższy oraz obfitszy.

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hydromax X30 produkowana jest wyłącznie z najwyższej klasy materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Nie powoduje podrażnień oraz innych nieprzyjemnych konsekwencji. Ponadto jego działanie pozytywnie oddziałuje na zdrowie m.in. reguluje zaburzenia związane z przedwczesną ejakulacją, zmniejsza ryzyko schorzenia powrózka nasiennego. Jest to produkt jedyny w swoim rodzaju. Wysoki poziom wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia sprawia, że posłuży on niezawodnie przez długi czas.Korzyści:
- bardzo zadowalające efekty ćwiczeń (długość może zwiększyć się nawet o 7 cm, a grubość o 5 cm),
- nieoceniona pomoc w walce z przedwczesnym wytryskiem,
- oszczędność na tabletkach i zabiegach chirurgicznych,
- regularne stosowanie przyniesie realne efekty już po kilku tygodniach,
- siła erekcji już nigdy cię nie zawiedzie (ani twojej partnerki),
- wydłużenie igraszek sypialnianych,
- większe doznania z seksu ze względu na pobudzone sensory czucia przy regularnym użytkowaniu pompki
Bathmath,
- w 100% współgra z organizmem mężczyzny (brak efektów ubocznych stosowania gadżetu),


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- korpus urządzenia - poliwęglan

- gumowa sprężyna - antyalergiczna guma

- metalowej sprężyna - stal nierdzewna

b) Wymiary urządzenia oraz waga
- 58mm x 200mm (wnętrze)

- 86mm x 296mm (całe urzadzenie)

- Waga - 250gr

c) Co w opakowaniu?
- pompka wodna Bathmate Hydromax X30 (crystal)
- instrukcja obsługi.


d) Dostępne kolory
- przezroczysty,
- niebieski,
- czerwony.


e) Inne
- możliwość użycia zarówno w wodzie jak i na powietrzu,
- użytkownicy zalecają stosowanie
Bathmate razem z żelem Penisizer,
-
stymulacja penisa powoduje zwiększenie produkcji ciał jamistych, co prowadzi do poprawy kondycji seksualnej,

- 24 miesiące gwarancji.