Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bathmate (uk)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hercules (niebieska) została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy marzą o potężnym członku. Produkt pochodzi od światowego lidera z branży akcesoriów erotycznych. Wyróżnia się ponadprzeciętną trwałością, prostym działaniem, a także stylowym designem. Jest to najlepszy przyjaciel każdego mężczyzny, który chce być dumny ze swojego penisa. Kompleksy na punkcie małego członka znacznie pogarszają jakość życia seksualnego. Bariery psychiczne nie pozwalają w pełni cieszyć się ze współżycia. Zahamowania pojawiają się nie tylko w momencie poznania nowej kobiety, ale również podczas stosunku ze stałą partnerką. Jest to znaczne utrudnienie, które nie pozwala na efektywny rozwój seksualny. Pompka do penisa Bathmate Hercules pozwala wyzbyć się wszystkich kompleksów. Wystarczy zaledwie 15-20 minut ćwiczeń dziennie, aby cieszyć się okazałym i dumnie wyprostowanym penisem. Efektem ćwiczeń może być wydłużenie członka o około 2-7 cm. Dokładna wartość zależy od indywidualnych preferencji. Jedno jest pewne - każdy mężczyzna, który chce, aby jego członek był jeszcze grubszy i większy, powinien sięgnąć po ten produkt. Jego działanie jest całkowicie bezinwazyjne, czego nie można powiedzieć o różnego typu zabiegach chirurgicznych.

Pompka Bathmate Hercules może być stosowana na "sucho", jednak najlepsze rezultaty osiąga się podczas ćwiczeń pod wodą. Mechanizm jest działania opiera się na stymulacji ciał jamistych zawartych w penisie. To właśnie dzięki temu członek może stać się dłuższy, a także grubszy. Żołądź będzie prezentować się niezwykle dostojnie i okazale. Grubszy i dłuższy penis to gwarancja lepszej penetracji. Jest to przyjemność nie tylko dla mężczyzny, ale również dla jego partnerki. Potężny penis doprowadzi na sam szczyt nawet najbardziej wymagającą kobietę. Warto dodać, że efekt powiększenia jest stały. Nie trzeba obawiać się, że po zakończeniu ćwiczeń penis powróci do swojego pierwotnego rozmiaru. Z pewnością nic takiego się nie stanie - potwierdzają to liczne badania naukowe, a także opinie użytkowników.
Należy również wspomnieć, że ćwiczenia z pompką pozytywnie wpływają na erekcję. Penis staje się twardy niczym skała, a wzwód może utrzymywać się nawet 3 godziny, niezależnie od okoliczności. Twardy i mocny penis to najlepszy atrybut każdego prawdziwego mężczyzny. Nie ma nic gorszego, niż gorąca atmosfera połączona z miękkim członkiem. Pompka pozwoli raz na zawsze pozbyć się tego problemu.

Produkt zwiększa ogólną wytrzymałość seksualną. Stosunki staną się dłuższe oraz intensywniejszy. Członek będzie bardziej wrażliwy na pieszczoty, czy też penetrację. Jest to źródło ogromnej rozkoszy. Dodatkowo orgazmy nabiorą na intensywności. Wytrysk będzie długi i obfity. Kolejnym atutem jest fakt, że regularne ćwiczenia uczą kontroli nad własnym ciałem. Można lepiej panować nad emocjami, co niweluje ryzyko przedwczesnego wytrysku. Ponadto pompka oddziałuje pozytywnie na zdrowie - nie tylko zapewnia lepsze ukrwienie, ale również zmniejsza ryzyko wielu chorób.

Korzyści:
- wygoda, bezpieczeństwo i minimalna ingerencja w naturalny sposób rozwoju penisa,
- działanie oparte o naturalne mechanizmy powiększania penisa (podciśnienie działa pobudzająco na ciała jamiste znajdujące się w męskim członku),
- możliwa praca „na sucho” lub by osiągnąć większy efekt w wodzie,
- możesz używać go wszędzie (w wannie, pod prysznicem itp.),
- wystarczy nieco ponad kwadrans dziennie z Bathmate Hercules, by już po kilku tygodniach zauważyć zadowalające efekty ćwiczeń,
- pompka pogrubia, wydłuża i wzmacnia erekcję penisa,
- efekty ćwiczeń są stałe, więc nie dostrzeżesz spadku formy, ani zaniku wypracowanych postępów,
- skuteczność dzięki perfekcyjnie dopracowanej technologii oraz wielu testom laboratoryjnym,
- dwukrotnie lepsze efekty (większa grubość i długość) niż w przypadku innych ćwiczeń i produktów,
- hydro-system, dzięki któremu osiągniesz optymalne warunki próżni, pobudzi ciała jamiste w Twoim penisie do intensywnego rozrostu,
- doskonały na problemy z erekcja, przedwczesnym wytryskiem, a nawet
w przypadku choroby Peyroniego,
- efekty ćwiczeń to: od 2 do 7 cm dłuższy członek, większy żołądź, większa wytrzymałość oraz bezproblemowe utrzymanie wzwodu nawet przez 3 godziny, silniejsze doznania podczas orgazmu.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- część główna: poliwęglan
- gumowa sprężyna: antyalergiczna guma
- metalowa sprężyna: stal nierdzewna

b) Wymiary urządzenia oraz waga
- 58mm x 200mm (wnętrze)

- 86mm x 296mm (całe urzadzenie)

- waga: 250gr

c) Co w opakowaniu?
- oryginalnie zapakowany Bathmate Hercules w kolorze niebieskim
- instrukcja obsługi pompki

d) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- niebieski
- czerwony
- różowy
- przezroczysty

e) Inne
- 24 miesiące gwarancji
- by nacisnąć sprężynę potrzeba jest siła nieprzekraczająca 10 kg
- maksymalne podciśnienie: 5mm słupka rtęci (powietrze) = 0,17 bara
- maksymalne podciśnienie: 12mm słupka rtęci (woda) = 0,4 bara


Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody. 

Idealnym wsparciem kuracji za pomocą pompki okazuje się być
Penisizer Gel, żel kompatybilny z pompkami Bathmate.

Doskonałym rozwiązaniem sugerowanym przed doświadczonych użytkowników jest zakup specjalnego mocowania, dzięki któremu można korzystać z pompki w każdych warunkach.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...