Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: bathmate (uk)

Pompka do powiększania penisa Bathmate Hercules (czerwona) to bezinwazyjny oraz skuteczny sposób na zwiększenie rozmiaru członka. Produkt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach. Dla najlepszych efektów zaleca się jego stosowanie pod wodą, jednak może być również używany "na sucho". Jest to prawdziwa innowacja na rynku tego typu produktów. Zaleca się codzienne stosowanie pompki przez około 15-20 minut. Dzięki temu pierwsze widoczne rezultaty można zaobserwować już po kilku tygodniach.
Zbyt mały członek to kompleks wielu mężczyzn. Kompleksy z tym związanie uniemożliwiają czerpanie prawdziwej przyjemności ze współżycia. Hamuje to rozwój seksualny, a także sprawia, że nie można w pełni cieszyć się współżyciem. Niemal każdy mężczyzna marzy o potężnym i niezawodnym członku. Niestety nie zawsze zapewniane jest to przez naturę. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się pompę powiększającą penisa nowej generacji. Jest to przełom na rynku tego typu produktów. Warto przekonać się na własnej skórze, czy produkt naprawdę działa. Rezultaty mogą być spektakularne - penis wydłużony o 2-7 cm. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji, jednak wynik z pewnością będzie bardzo zadowalający.

Pompa do penisa Bathmate Hercules nie tylko wydłuża członka, ale również pogrubia. Penis prezentuje się niezwykle okazale - zupełnie tak, jak w filmach dla dorosłych. Jest to spełnienie skrytych marzeń każdego mężczyzny. Dostojnie podniesiony członek z dużą ukrwioną główką to prawdziwy powód do dumy. Ten widok zachwyci każdą, nawet najbardziej wymagającą kobietę. Warto również dodać, że pompka pozwala na lepszą kontrolę swojego ciała. Dzięki niej można nauczyć się kontrolować wytrysk, co przekłada się na zwiększenie jakości współżycia. Seks stanie się dłuższy oraz satysfakcjonujący dla obojga partnerów. Regularne ćwiczenia sprawiają, że łatwiej utrzymać erekcję. Wzwód może utrzymywać się nawet przez kilka godzin. Jest to wynik godny pochwały. Dodatkowo zwiększa się twardość penisa podczas erekcji. Jest on mocny niczym skała, co umożliwia zdecydowaną penetrację. To szczególnie istotne dla mężczyzn, którzy mają problem z utrzymaniem pełnego wzwodu. Niedostatecznie twardy penis nie może dostarczyć takiej przyjemności, jakiej się oczekuje. Pompka do penisa zwiększa wytrzymałość seksualną. To właśnie dzięki niej współżycie stanie się ciekawsze oraz intensywniejsze. Nie można również nie wspomnieć, że produkt intensyfikuje doznania. Wszelkie bodźce są lepiej odczuwalne, a orgazm jest mocniejszy, niż dotychczas. Zmiany można również zaobserwować w ilości nasienia.

Produkt wykonany jest z całkowicie bezpiecznych materiałów. Jego mechanizm jest wyjątkowo trwały oraz niezawodny. Pompka Bathmate Hercules to inwestycja na długie lata. Efekty ćwiczeń są stałe i nie zanikają po odstawieniu pompki. Dodatkowym atutem jest fakt, że produkt pozytywnie wpływa na zdrowie. Nie tylko niweluje ryzyko przedwczesnego wytrysku, ale również zmniejsza podatność na wiele schorzeń.Korzyści:
- wygoda, bezpieczeństwo i minimalna ingerencja w naturalny sposób rozwoju penisa,
- działanie oparte o naturalne mechanizmy powiększania penisa (podciśnienie działa pobudzająco na ciała jamiste znajdujące się w męskim członku),
- możliwa praca „na sucho” lub by osiągnąć większy efekt w wodzie,
- możesz używać go wszędzie (w wannie, pod prysznicem itp.),
- wystarczy nieco ponad kwadrans dziennie z Bathmate Hercules, by już po kilku tygodniach zauważyć zadowalające efekty ćwiczeń,
- pompka pogrubia, wydłuża i wzmacnia erekcję penisa,
- efekty ćwiczeń są stałe, więc nie dostrzeżesz spadku formy, ani zaniku wypracowanych postępów,
- skuteczność dzięki perfekcyjnie dopracowanej technologii oraz wielu testom laboratoryjnym,
- dwukrotnie lepsze efekty (większa grubość i długość) niż w przypadku innych ćwiczeń i produktów,
- hydro-system, dzięki któremu osiągniesz optymalne warunki próżni, pobudzi ciała jamiste w Twoim penisie do intensywnego rozrostu,
- doskonały na problemy z erekcja, przedwczesnym wytryskiem, a nawet
w przypadku choroby Peyroniego,
- efekty ćwiczeń to: od 2 do 7 cm dłuższy członek, większy żołądź, większa wytrzymałość oraz bezproblemowe utrzymanie wzwodu nawet przez 3 godziny, silniejsze doznania podczas orgazmu.


Specyfikacja produktu:
a) Materiał
- część główna: poliwęglan
- gumowa sprężyna: antyalergiczna guma
- metalowa sprężyna: stal nierdzewna

b) Wymiary urządzenia oraz waga
- 58mm x 200mm (wnętrze)

- 86mm x 296mm (całe urządzenie)

- waga: 250gr

c) Co w opakowaniu?
- oryginalnie zapakowany Bathmate Hercules w kolorze czerwonym
- instrukcja obsługi pompki

d) Dostępne kolory (kliknij w nazwę koloru by przejść do produktu)
- niebieski
- czerwony
- różowy
- przezroczysty

e) Inne
- 24 miesiące gwarancji
- by nacisnąć sprężynę potrzeba jest siła nieprzekraczająca 10 kg
- maksymalne podciśnienie: 5mm słupka rtęci (powietrze) = 0,17 bara
- maksymalne podciśnienie: 12mm słupka rtęci (woda) = 0,4 bara


*
Używać i czyścić tylko z lubrykantami na bazie wody. 

**
Idealnym wsparciem kuracji za pomocą pompki okazuje się być Penisizer Gel, żel kompatybilny z pompkami Bathmate.

***Doskonałym rozwiązaniem sugerowanym przed doświadczonych użytkowników jest zakup specjalnego mocowania, dzięki któremu można korzystać z pompki w każdych warunkach.